Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen almot használsz a...

Milyen almot használsz a törpenyuszid alá és miért pont azt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
újságpapírokat meg szénát :)
2010. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fapellet almot (a Fressnapfban szoktuk venni) mert természetes alapanyagú, jó nedvszívó, jó szagbenntartó, és nagyon kevés kell belőle, mindenkinek tudom ajánlani.

Sajnos a mai újságok tele vannak méreganyagokkal, így baja is származhat a nyuszinak ha belerág.A szénát meg csak a szénatartóba tedd, mert ha megeszi a pisis szénát meg is betegedhet tőle (és nem is jó alomnak)

Próbáltuk a forgácsot de allergiás lettem rá, és ha poros a nyuszi is az lehet rá, a macskaalom szárította a mancsát, és az is nagyon poros volt, a műanyag alommal nem szabad almozni mert lenyelheti, még a csutkaalom vált be egy darabig, de az sem tartja olyan jól a szagokat, így nálunk maradt a fapellet.

2010. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2010. máj. 15. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pelletet használok.Az a legjobb alom:)
2010. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Toppancs ***** válasza:

Én most kaptam egy nyuszit.

Azt olvastam mindenhol, hogy a legaljára macskaalom, aztán forgács és a tetejére egy kis szalma. Persze nem muszáj betartani.:)

Aljára macskaalom, tetejére forgács vagy szalma vagy mindkettő

2010. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én forgácsot rakok alá mert ez felszívja az ürüléket és nem kap köröm fekéjt meg szénát rakok még be :D
2010. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) mostmár én is pelletet használok mert a macskaalom kezd büdös lenni
2010. júl. 19. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!