Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Leht gond abból, ha különböző...

Leht gond abból, ha különböző fajta állatokat egy terráriumba rakok? Pl. Egy tengerimalacot és egy degut?

Figyelt kérdés
Láttam álaltkereskedésben, hogy egy tengerimalac és egy nyúl jól megvolt egymással. Az persze tudom, hogy pl. a dzsungi alapból nem egy társas lény, de más fajtáknál lehet ezzel próbálkozni?
2010. máj. 15. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem lesz különösebb látható baj belőle(bár a nyúl nagyot tud rúgni, és megsérülhet a malacka) de azt tudnod kell hogy ezzel mindkét állatot stresszeled, mert nem nem lesznek társai egymásnak, nem értik egymás jelzéseit. Úgyhogy jót nem teszel vele, inkább rosszat. Állatkereskedésben ez inkább kényszermegoldás, mint követendő példa.
2010. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
IGEN KÜLÖ,BÖZŐ BETEGSÉGEK ÖSSZE KEVEREDNEK ÉS AZ LEHET HOGY RÁD IS KJII HAT
2010. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.Vik ***** válasza:
Attol függ, mit szeretnél mivel...ha tengerimalacot deguval akkor lehet, de okosan!!!...tessék öket össze szoktatni, mert a degu elég harcias ha a saját területéről van szó és ha hiszed ha nem képes megtépni a nála nagyobbat (nekem a kutyámat hurcolta megXD)...mutasd be őket egymásnak és ha a degutol hallod a faxolós hangot, akkor minden rendben van:D
2010. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!