Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért nem pisil a nyuszim?

Mért nem pisil a nyuszim?

Figyelt kérdés
Tegnap este hoztuk haza a törpenyuszinkat, 1,5 hónapos. Úgy tűnik nagyon jól érzi magát a helyén, eszik játszik, bogyózik viszont pisit még mindig nem látok sehol. A ketrec 4 sarkában van fapellet, hogy kiválaszthassa a helyét, lehet hogy valanelyikbe pisilt, csak azt nem látom? Lehetséges, hogy már elsőre oda pisilt és nem a ketrec üres aljára?

2017. máj. 5. 07:50
 1/5 tina111 válasza:

szia nekem us torpenyuszim van! Igen a pellet beszivja a pisit es csak tobb pisiles utan fogod latni hogy szet "mallik" a pellet kakilni mindig oasze vissza fog a ketrecen belul igy jeloli a teruletet.

Meg majd ha kiengeded akkor is mindenhova bogyozni fog de mikor mar hozza szokott a helyhez csak a ketrecebe fog pisilni meg csak a pelletre de jobban jarsz ha csak az egyik sarokba teszed igy tudni fogja hogy az az o "wc"je.

De tudsz neki venni nyuszi wct allat kereskedesbe azt csak kiveszed es kiburitod minden nap igy sokkal konnyebb! :)

2017. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vettem már neki nyuszivécét, csak azt olvastam, hogy az elején ne rakjam be csak majd abba a sarokba amit ő kijelölt magának. De így nem tudom melyik az a sarok. Remélem tényleg pisil. Csak furcsa, hogy egyből a pelletre.
2017. máj. 5. 08:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. máj. 5. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém a nyuszi wcbe végezte a dolgát az elejétől fogva. Mi szobába tartottuk, a wct először a ketrecéhez közel raktuk hogy megtalálja. Van olyan nyuszi akit már az eladó is szobatisztaságra nevel a mienk is ilyen lehetett. Szerintem ha berakod neki a wct simán megtanulja az oda ürítést.
2017. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beraktam neki reggel a vécét. Azóta sem látok sehol pisit a ketrecben. Sokszor bement a vécébe, közben szénázott, bogyózott :D Gondolom pisilt is. Viszont sokszor bemegy a vécébe és csak fekszik benne, remélem nem ott fog aludni :D
2017. máj. 5. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!