Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok! Miért pisil mindenh...

Nyuszisok! Miért pisil mindenhova a nyuszim?

Figyelt kérdés

4évig rendesen használta a sarok wc-t, de mostanában az egész ketrecébe végzi a dolgát (a wc-t is használja).

mostanában többet is iszik, emiatt nagyon sokat pisil.

az étvágyával és viselkedésével nincs semmi baj.

lógófülű törpe fiú nyusziról van szó.


2013. okt. 25. 12:24
 1/9 A kérdező kommentje:
a ketrecén kívül szerencsére még nem pisilt.
2013. okt. 25. 12:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nyúlkálsz te vagy valaki többet a ketrecébe, vagy a ketrece felé? Lehet, hogy nyomatékosítani szeretné, hogy az az ő területe.
2013. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem, rajtam kívül senki nem nyúl hozzá. takarítani is mindig én szoktam.
2013. okt. 25. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
takarítani ?? mármint az egész ketrecet ?? lehet az a baja mert nem érzi a saját szagát ott.. én havonta ha egyszer takarítom a ketrecet lehet sokat mondok velem kiporszívózom és ha néha félre pisil mert nem ugrik bele rendesen a wc-be akkor feltakarítom de rémlik valami hogy valamilyen betegségnek a jele lehet az hogy sokat iszik és így lehet hogy nem ér el a wc-ig, de sztem hagyj fel a takarítgatással és kiderül hogy javul-e a helyzet :)
2013. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a wc-be minden másnap tiszta pelletet rakok, előtte kitörlöm. a ketrecbe meg új szénát és azt is csak kitörlöm. átmosni 1-2 hetente szoktam...

nem hiszem h azért, mert nem érne oda, mert sokszor azt figyelem meg, h csak úgy álló helyzetben pisil. :(

2013. okt. 25. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves?? lehet öregszik és azért :/ sztem vidd el a dokihoz, nem lehet ivarosodásra fogni mivel már elég régen az.. semmiből nem kap mást, nem használsz más mosószert valamit ami eddig nem volt és rendszeresen érintkezhet vele ?
2013. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kéne szénát rakni kintre, elég lenne csak egy rongyszőnyeg, és a szénát szénatartóba rakni. akkor talán nem érezné magát annyira komfortosan, hogy kipisiljen.
2013. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. semmit nem csinálok máshogy, mint eddig. nem is kapott újat semmiből. a megszokott embereken kívül mással nem érintkezett...

4éves múlt. annyira még nem öreg. :)

2013. okt. 25. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Plush Polyp kifejtenéd a válaszodat mert vagy én nem tudok olvasni vagy nem tudom de semmi összefüggést nem látok a válaszod és a kérdésed között .. :)


akkor tényleg valami egészségügyi probléma lehet akkor, doki többet tud mondani :/

2013. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!