Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt lehet aqváriumban...

Hörcsögöt lehet aqváriumban tartáni?

Figyelt kérdés
Az aqvárium 60 cm

2017. máj. 7. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak ne engedd fel vízzel :-)
2017. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Persze, én is tartottam aqváriumban kettőt is.
2017. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
akvárium!!!! mi a franc az az aqárium??
2017. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Az akvárium szó a latin aqua (jelentése víz) és a -rium utótagból (jelentése hely vagy építmény) képzett szó.


Szerintem inkább tartsd terráriumban! :)

2017. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Törpét 60×40 aranyhörit 80×60ban MINIMUM!! Persze száraz akváriumban, és szigorúan EGYEDÜL! 5 centi forgács a minimum, kell ház, nem rácsos kerék törpi:20cm arany:30cm átmérő. Én ikea samla műanyag dobozban tartom, az is tökéletes.
2017. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok bele vizet engedni:-D utolso hol lehet olyan dobozt kapni?
2017. máj. 7. 10:25
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

az milyen az a száraz akvárium? :D Mint az alkoholmentes rövidital? :)


Ha egy akváriumban nincs víz, hanem talaj van, akkor az terrárium: aqua = víz, terra = föld.

2017. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet akváriumban tartani, de onnantól, hogy nem teszel bele vizet, nevezd terráriumnak. Nem értem, mi az, hogy "az akvárium 60 cm". Egy akváriumnak jó esetben van egy hosszúsága, egy szélessége és egy magassága. Hiába 60 cm széles, ha 20 cm hosszú, mert az kicsi. Szóval jó lenne, ha le tudnád írni a rendes méretét.
2017. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy terráriumban vagy akváriumban tartod, ugyanazt a célt szolgálja hörcsög esetén.

Jobb választás, mint a ketrec, biztonságosabb és praktikusabban be tudod rendezni.

Mivel a hörcsögök imádnak járatokat ásni, ezért egyértelmű, hogy inkább terrárium/akvárium, itt szépen jó vastag forgácsréteget be tudsz tenni neki. A legjobb szórakozás nekik a futókerék után, az ásás.

A ketrecben is lehet persze forgács, de korlátozottak a lehetőségek, az alomtálca pereme nem szokott túl magas lenne, nem fér bele sok és ki is szóródik.

Szóval teljesen ok az akvárium, ha megfelelő a mérete.De mivel egy három dimenziós testről beszélünk, a többi méretét is meg kéne adnod, hogy tudjuk elég nagy -e.

2017. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ötödik vagyok. Ikeában. Erősen javaslom hogy lépj be a Hörcsög imádók:) facebook-csopiban. Várunk! Ja és tenyésztőtől vegyél, a boltosoknak ne higgy, átb!sznak mint sz*rt a palánkon.
2017. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!