Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Különböző fajtájú hörcsögök...

Különböző fajtájú hörcsögök szoktak egymással párosodni? Vagy a hörcsögök csak a saját fajtájukkal csinálják?

Figyelt kérdés
Tehát két nem egyforma hörinek lehetnek kölykeik?
2010. máj. 16. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktak, mivel nem ugyanaz a különböző fajok élőhelye és az is előfordulhat, hogy a saját fajtájukat is megölik.

De ha születne is, a kicsiknek nagyon sok bajuk lehetne pl.: nem lennének végtagjaik...

2010. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak tippelek,de szerintem lehetnek kölykök,gondoljunk a kutyákra.Pl.egy bernáthegyinek és egy skót juhásznak is teljesen egészséges utódaik születnek,pedig méshol lettek kitenyésztve.Igaz,hogy a höri nem kutya,de előfordulhat(hangsúlyozom:SZERINTEM!!):)De ha jobban belegondolok,talán mégsem:)
2010. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen én is a kutyák miatt gondoltam...amúgy ezek együtt vannak egy terráriumban, azért kérdeztem meg. öldökölni nem szokták egymást.
2010. máj. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!