Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi melle ragcsalo?

Nyuszi melle ragcsalo?

Figyelt kérdés

Gondolkozok hogy veszek meg1 ragcsalot. De nem tudom mit. Nem a NYUSZI MELLE(marmint egy ketrecbe!!!) Kulon ketrecbe lenne a 2. Es tanacstalan vagyok. A nyuszim 1eves(bak). Vegyek melle egy lany nyuszit es kiivartalanitom elotte a fiut, vagy vegyek egy masik ragcsalot es nem lesz parja? Nem tudom mit csinaljak. Szerintetek? Bar kisszobam van es nem tudom h elferne ketto nyuszika, baar ki tudja?

Ja es meg annyi hogy az agyam aljat mivel keritsem el hogy az uj ragcsalo es a nyuszim ne ragja meg?


Nagyon orulnek a valaszoknak!!:) kicsit osszeszedetlen voltam ezert bocsi



2017. máj. 11. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a nyuszi társas állat, ezért mindenképpen egy társat kapjon! Hidd el, örülni fog neki.

A bakot ki kéne ivartalanítattni és utána jöhetne a lány.

Vagy még egy bak.

Én azon az elven vagyok , hogy inkább legyen kevesebb fajta állatom, de őket jól tartsam.

Szóval inkább másik nyuszi legyen.

És ha minden ok, akkor később gondolkozhatsz rajta, hogy beszerezz egy rágcsálót.

Btw, a nyuszi nem rágcsáló.:)

2017. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben!! :)


Nem ragcsalo? Ooo jo tudni:D...

2017. máj. 11. 22:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tevedtem.. megse ragcsalo:)
2017. máj. 11. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, mindenképp még egy nyuszit. Társas állatok, nem is szabadna őket egyedül tartani. néhány országban nem véletlen törvény, hogy tilos őket egyedül tartani. Szóval a bakot ivartalaníttasd és vegyél mellé egy lányt (vagy inkább a nyúlmentéstől ments egyet). Fiú mellé fiút semmiképp, 2 bak (még ha ivartalan is) nagyon ritkán fér meg együtt.
2017. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Az nem lesz esetleg baj ha a nyulmentesnel hozok egy lanykat es nyilvan nem az elejetol vannak egyutt? Nem lesz baj? Osszefognak szokni?
2017. máj. 12. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, összeszoknak, de a nyúlmentés amúgy is hajlandó visszavenni, ha esetleg nem megy. Vállalnak próbatársítást.
2017. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben!!:)
2017. máj. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!