Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok szaga ellen...

A tengerimalacok szaga ellen véd valamennyit, ha akcáriumba rakom őket és nem ketrecbe?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Takarítani borzalmas lesz :D Nekem akváriumom van és teljesen befülled...amikor ketrecben volt sokkal jobb volt:)
2010. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát a szag ellen nem sokat véd, mert annak is a teteje ugyan úgy nyitott. De én is inkább terráriumban tartottam, mert a ketrecből kirúgták a forgácsot.
2010. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nincs is szaguk ha takarítod őket rendesen
2010. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen az a fránya takarítás. Ha sűrűn takarítod, akkor teljesen szagtalan állatka. Amikor szaglik az már a malacnak sem egészséges. Én három naponként cserélem az almot.
2010. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik tengerimalac wc-t. Macskaalmot kell beletenni, és 2 naponta cserélni. Semmilyen szaguk sem lesz. Ebben az esetben a forgácsot is elég 8-10 naponta kicserélni, ha elég nagy a ketrec.
2010. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szellőzőnyílás kell. vagy azt akarod hogy a tömény bűzükbe fulladjanak? Takarítsd gyakrabban ha büdös.
2010. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt a helyzet, hogyha frissen vannak takarítva akkor is nagyon büdösek a forgács miatt. Maga a forgács szag is elviselhetetlen legalábbis amit én használok. És mi az a tengerimalac wc? :-) és hogyan tudom rászoktatni őket, hogy használják?
2010. máj. 19. 14:04
 8/10 anonim válasza:
hat nekem a malackam belepisil es beleszar a taljaba.. de nem budos a forgacs!!! az enyem legalabb is fenyofa illatu de en nem veszem hanem kapok egy asztalostol aki fenyovel foglalkozik es azert illatos a forgacs!! a fenyo joooo
2010. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tengerimalac wc egy háromszög alakú kis alomtálca, amit a ketrec egyik sarkában kell elhelyezni. Nem kell őket rászoktatni, legalább is az enyémek rászoktak maguktól.
2010. jún. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ellenkezőleg!

A ketrec sokkal jobban tud szellőzni

2010. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!