Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyáladzik a degum! Mit csináljak?

Nyáladzik a degum! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz minél hamarabb! Nekem volt 2 degum, egyiket sem láttam soha nyáladzani, szóval nem gondolnám, hogy ez egy természetes dolog nála...
2010. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.Vik ***** válasza:

Állatorvos....szerintem a fogával lesz a baj...túl nőlhetett neki...nem kapott elég fogkoptatásra alkalmas kacatot!

Vidd orvoshoz...ő szépen levágja és minden rendben lesz, csak kapjon innentől kezdve mindenféle extra dolgot...pl: faág, wc papir gurgula, rendes rágcsálóknak való fogkoptató, dió(nem megtörve-had dolgozzon:D)

Ha semmi mást nem csinál a nyáladzáson kívül, akkor biztos hogy túl nött neki, ha gubbaszt, nem eszik, kedvtelen és egész nap csak aludna, akkor komolyabb a baj!!!

Mindenképpen vidd orvoshoz!

És majd légyszives írd meg, hogy mi volt a baj...ebböl is tanul az ember!

(9 éve tartok degukat, ilyen még nem történt és ezért kérem!)

Köszi

szia

Viki

2010. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmi gond nincs! Szerencsére...:))

Szerintem csak megakadhatott vlmi a torkán, mert reggelre már nem nyáladzott és vidáman tekerte a mókuskereket! :D

Azóta evett is ivott is már. Szóval szerencsére nincs nagyobb gond.

Egyébként van bent a ketrecben fogkoptatókő, fa, guriga, meg vitaminrúd is.

Remélem máskor nem csinál ilyet, mert nagyon megijedtem!! :)):D

2010. máj. 17. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem kúrd földhöz de most rögtön

mit képzel ez magáról megveszik

2010. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
b@zdmeg
2010. máj. 17. 20:52
 6/6 P.Vik ***** válasza:

jól van akkor:D:D:D....ennek örülök:D:D

képzeld az enyém meg egyszer félrenyelt...azt hittem meg is fog fulladni...meg megküzdöttem az életéért és már 6 éve boldogít:D:D:D

2010. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!