Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor lehet újra bepároztatni?

Mikor lehet újra bepároztatni?

Figyelt kérdés

A tengeri malacokat mikor lehet újra bepároztatni?a szoptatás utántól kezdve hány hónapig napig?

ne nézzetek szaporítónak csak : S. O. S. Vemhes a tengerimalacom!? ezt a kérdést én írtam ki és a születendő tengeri cocóknak van már gazdájuk és szeretnénk madj másodszorra is összatenni őket de akkor már megtartanánk a picurikat (apa-fia ; anya-lánya páros)


2010. máj. 17. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy 3 hónapig, pihennie kellene a nősténynek.
2010. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, kb. 3 hónapig.

Nem kötekedésből, de csak szaporíthatónak lehetnézni téged, mert ha szándékosan, nem hivatalos tenyésztésben szaporítod őket, akkor szaporító vagy.

És még annyi, hogy miért nem mondjátok vissza a leendő gazdikat?

2010. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hogy is van ez?

Ha ivartalaníttatom, állatkínzó vagyok.

Ha külön tartom őket, szívtelenség.

Ha hagyom, hogy együtt legyenek, és 3 havonta kölykeik szülessenek, akkor szaporítónak számítok.

Na, és akkor mi van?! Ez talán bűncselekmény?

Csak azért vagyok felháborodva, mert én is írtam ki egy kérdést ivartalanítással kapcsolatban, és a válaszolók, mindennek elhordtak.

2010. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Azért mert mi így döntöttünk amúgy a tengerimalacoknak nagyon veszélyes az ivartalanítás és ha ismeritek a történetet "két lányt" vettünk ami kiderült h az egyik fiú és ma visszük dokihoz h téll vemhes-e azért nem mondjuk vissza a leendő gazdikat mert szeretnénk ha többször szülne ez olyan nagy bűn?és aki gyilkol , lop az semmi?és nálunk a legjobb helyük lesz (mindenből a legjobbat nálunk családtagok!!)

2010. máj. 18. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!