Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye jól tettem?

Ugye jól tettem?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai törpehörim bőven elmúlt már két éves. Nagyon aktív volt, nagy helyen lakott, de az elmúlt hét folyamán hirtelen teljesen legyengült. A két hátsó lába lebénult, tegnap este óta már nem is mozdult 2 centinél többet, ma reggel már nem is evett (pedig az összes kedvencével kínáltam), teljesen kiszáradt. Szóval elvittem dokihoz és elaltatták :_( de nekem most olyan lelkiismeret furdalásom van, pedig a doki is mondta, hogy ha a kiszáradásba hal bele, akkor szenvedett volna még sokat. Mégsem jobb :( sok állatom volt, de ezt a döntést még sosem kellett meghoznom, mindig is rettegtem tőle :(
2017. jún. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom!! :( Szerintem így volt helyes.A hörcsögök egyébként is pár évet élnek és ha az orvos is ezt mondta,hogy nincs mit tenni,akkor elhiheted,jól döntöttél,habár nem volt sok választási lehetőséged...de nem hagytad Őt szenvedni!
2017. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Hidd el a legjobb dolgot tetted vele, nem tudott mozogni, enni, csak szenvedett és még ki tudja meddig maradt volna így, mostmár nem fáj neki semmi, egy réten játszik sok más eltávozott kedvenccel és vár rád hogy újra találkozzatok ha a te időd is eljön :)
2017. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!