Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mi baja a nyuszimnak? SOS

SOS! Mi baja a nyuszimnak? SOS

Figyelt kérdés
Egy közepes épületben van bent van a ketrece is fel bir menni az ablakba és tud nézelődni de nem ez a lényeg ma megyek be hozzá reggel 10 fele és amikor beléptem nem jött oda hozám nem találtam és be volt búj va a ketrec mögé nekem kellet ki szednem hoztam neki egy répát annak csak a felét ette meg probáltam tápot adni neki nem ette meg a kedvenc jutalom falatából is adtam neki egyet 2 pici harapás után ott hagyta ugy hiszik hogy oda nyomom a száját utána iszik magától kedvetlen mi lehet a baja az állatorvos csak holnap este tud ki jönni mi a baja??kérlek nagyon fontos 2 éves törpenyúl bak kérlek segitsetek valami othoni kezelés valami :(
2017. jún. 23. 13:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges hogy elrontotta a gyomrát?

Mit adtál tegnap neki?

2017. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
tegnap tápot kapott meg olyan rudat amit szokot 2 hetente
2017. jún. 23. 13:47
 3/28 A kérdező kommentje:
Akkor nem súlyos ugye :( kérlek mondjátok hogy nem súlyos nem hal bele :(
2017. jún. 23. 13:47
 4/28 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hogy nincs állatorvos, csak szombat este? Vagy nem tudod te bevinni?
2017. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nyugi nem hal bele de járt kint vagy mi volt tegnap? Hátha valami fertőzést szedett össze.

Mondj bővebb információt hogy mi volt tegnap.

Ez hogy eggyik pillanatról a másikra beteg lett ez így fura.

2017. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál semmi lényeges információt, a bogyózásról, hogy van, vagy nincs, nagyobb-e a hasa, fel van-e puffadva, vagy nincs, elfekszik-e, vagy ugrál, szemén látszik-e egy 3. hártya, vagy nem, nyulak betegségénél ezek jellegzetes dolgok. Első körben távorvoslásban...
2017. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel be mendtem hozzá adtam neki inni játszotam vele ugy 2 fele adtam neki egy ilyen rudat amit szokot fogkoptatásra este be mentem adtam neki vizet enni tápot sima tápot de mondjuk van valami edig gyümölcsös tápt adtam neki és most átváltás nélkül csak sima tápot ez miatt lehet?aztán ma reggel az épület sarkából ki kaparta a vakolatott és elbújt a ketrec mögé este nem ivot most adtam neki egy kis füvet aból eszegetett ma ki nyitotam az ajtót reggel azt az ajtót aminél ki bir menni a kifutóba ki ment kicsit utána visza ment de mielőt ki ment az előt is fura volt nem jött oda hozzám nincs felbufadva a szemét nem néztem mingyárt megnézem és egyedül vagyok ithon azért nem tudom elvinni vagy ki hivni az orvost csak holnap este 6 fele amuy is a közelbe nincs állatorvosi klinika se állatkorház
2017. jún. 23. 14:14
 8/28 anonim ***** válasza:
A vakolat festett volt? Ilyesmitől esetleg kaphatnak mérgezést az állatok.
2017. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
hát igen fehér.de
2017. jún. 23. 14:19
 10/28 A kérdező kommentje:
a de nem kell oda
2017. jún. 23. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!