Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehérhasú törpesün, mongol...

Fehérhasú törpesün, mongol futóegér, vagy japán táncoló egér? 100x55cm terráriumba.

Figyelt kérdés

Van egy üres terrám, abba szeretnék valami kisállatot. Elöszőr a táncoló egérre gondoltam, régebben volt 2 és imádtam őket. Aztán eszembejutott a futóegér is. Most jött egy újabb jelölt, a süni. Ezek közül csak a táncolókkal van tapasztalatom, illetve azt tudom hogy a süni magányos, míg az egerek társas lények. Még kiskoromban volt 2 házi egerem is, de ők baromi büdösek voltak, nem szeretnék mégegyszer. A 3 állatka közül melyik a legkevésbé szagos? Van amelyik egy helyre pisil?

(Van egy aranyhörim, ugyanabban a szobában, ha ez számít. Látni nem látnák egymást)


Szóval érdekelne a ti véleményetek is. Köszönöm :)



2017. júl. 2. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A süninek nem jó a terrárium és ez a hely is kevés. A két egérféle közül szerintem akármelyiknek jó lehet.
2017. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sünijeim vannak, és ez a minimum helyigényük :)

Éjszakai állatok és rendkivül hangosak, illetve a felsoroltak közül az ő havitartásuk is a legdrágább, ha ez befolyásolja esetleg a döntésedet :)

Ha mégis mellette döntesz, akkor szívesen kifejtem a tartásukat :)

2017. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat


Eddig úgy gondolom a táncoló egér lenne a legjobb választás. 2-3 azonos neműt vennék.


A süni nagyon tetszik, egyedül az ára aggaszt. Az etetése nem gond, a kutya és macska mellett eltörpülne :D A futóegerektől tartok nehogy túl hiperaktívak legyenek. Inkább a nyugis állatokat szeretem (aranyhörim pl pont ilyen) esetleg más javaslat? :)

2017. júl. 2. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Afrikai csíkos fűegereim voltak korábban, csak ajánlani tudom :D Rettenet jófejek
2017. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van sünim, ha nem takarítod hetente, vagy heti 2-szer, akkor ő is nagyon büdös, ha a szobában szeretnéd tartani akkor állítsd át a szervezeted éjszakai üzemmódba, mert éjfélkor felkel, kaparászik, eszik, és 3 körül úgy rohangál, rágcsálja a ketrecet, kapar, tálat dobál, stb., hogy nem nagyon lehet aludni mellette :D
2017. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem futóegerem van. Szerintem nagyon cukik és nem túl hangosak (csak este rágják a rácsot) Nem büdösek és a hely is elég lenne nekik. Csak ajánlani tudom.
2017. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mongol futoeger a vilag legcukibb allata. Hihetetlen edesek, szeretni valok. Nagyon ajanlom oket! 😍
2017. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!