Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Titeket is állandóan piszkálna...

Titeket is állandóan piszkálnak a nyuszitokkal?

Figyelt kérdés
Állandóan vele poénkodnak. Tesóm tegnap nyúlpörkölt recepteket keresett, aztán képeket mutogatott róla a nyuszimnak. Lefeküdt a nyuszóm a fűbe, mutattam tesómnak, erre elkezdi, hogy jajj, de ennivaló. Nálatok is vannak ilyenek? :D
2017. júl. 6. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok mindenkivel előfordul, de szerintem nem kéne ennyire felvenned őket, mert épp ezért csinálják.

Ne gondold azt, hogy te és a nyulad sérthetetlen, nevess egyet rajta és lépj tovább...

2017. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magamnak sem vallanám be, de viccesnek tartom ezeket :)
2017. júl. 6. 13:50
 3/10 piriiiii ***** válasza:

Lehet, hogy a tesódat meg az irritálja, hogy annak is feneket kerítesz, ha lefekszik a nyuszi a fűbe.

Amúgy meg ja, volt ilyen, amikor tartottam nyuszit, apám poénkodott folyton, de pont nem érdekelt.

2017. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért mutattam, mert eddig kis félénk volt, inkább egy bokor mögé feküdt, és meglepődtem, hogy a kert közepére kimerészkedett :)
2017. júl. 6. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam meg gekkók vannak meg egy kutya. Velük az osztálytársaim próbálnak poénkodni, csak nem sikerül nekik.
2017. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is imádom a nyuszikat... Olyan finom a nyúlpörkölt.
2017. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Állandóan mondogatják. Ilyenkor mondom nekik, hogy már be van oltva, ők meg nem tudják ezt minek mondtam. :D Ekkor mondom nekik, hogy a beoltott nyúl húsát nem lehet megenni, erre elcsodálkoznak, és fordult a kocka. :D
2017. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mivel van beoltva, hogy nem lehet megenni?
2017. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Myxomatózis, bár lehet hülyeséget mondtam, nekem ezt mondták többen is hogy utána nem lehet megenni. Ha igaz, ha nem, be szokott válni a duma, mert utána békén hagynak.
2017. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"4.11

Élelmezés

-

egészségügyi várakozási idő(k)

Nulla nap"



[link]

2017. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!