Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja? Van egy kis degu...

Mi a baja? Van egy kis degu lány.1 hónapos és valami baja lett. Alig tudd mozogni tejet csak akkor issza meg ha a szájába csepegtetem de úgy se nagyon

Figyelt kérdés
A fogai nem olyan sárgák mint a többieknek. füvet eszek de azt is nagy nehezen. állatorvoshoz sajnos nem tudom vinni :(
2017. júl. 6. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod orvoshoz vinni?
2017. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnos nincs annyi pénzem..
2017. júl. 6. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellett volna állatot vállalni...
2017. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mi csak egy nagyot hoztunk de nem tudtok hogy vemhes.egyszer csak meg ellet
2017. júl. 6. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de ezek szerint a nagyra se lenne pénz...
2017. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tej? Ha tehéntejről beszélünk akkor azonnal állj le vele. Egyébként egy 1 hónapos degu miért iszik tejet? Már rendes táplálékot kéne ennie. Van előtte rendes deguknak szánt kaja? Ha a fogai nem elég sárgák, az egészen biztosan betegségre utal. Olvasgass itt: [link]


Egyébként nem rosszindulatból, de nem elfogadható, hogy nem viszed állatorvoshoz. Én is tudom milyen, ha az embernek szinte semmi pénze nincs, sőt emellett én 35km-re lakom a legközelebbi állatklinikától, de ha bármi baja van az állataimnak, gondolkodás nélkül azonnal viszem őket, és inkább nem ennék napokig, mint hogy hagyjam őket meghalni. Arról nem is beszélve, hogy ebben a nagyon jó hírű klinikában ami ráadásul a belvárosban van, maximum 3ezer forintot kérnek el egy egyszerű vizsgálatért. 3ezer forint semmi, és ezt úgy mondom, hogy én is szoktam nélkülözni. Tényleg nem bántani akarlak, de kérlek legközelebb előbb gondold át ezeket, mielőtt kisállatot veszel magadhoz. Hatalmas felelősség.

2017. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tehén tejet iszik. és amúgy a többi kicsinek semmi baja rendesen esznek. és van degu táp amibe gyümölcs is van. szerintem ö született utoljára és ki túrták a tesók az anyukával együtt.
2017. júl. 6. 22:56
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy néztem a fogait és azoknak nincs baja. de azt mondták probáljunk egy kis kalciumot vizbe rakni és itatni vele
2017. júl. 6. 22:58
 9/10 anonim válasza:
Semmiképpen sem. Állatorvos kell neki.
2017. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Online még állatorvos sem tud gyógyítani. Ha ennyire nem tudod ellátni, akkor inkább add át jó gazdinak, aki tudja vállalni a megfelelő ellátását és felelősségteljesen áll az állattartáshoz. Az orvosi ellátás is éppen olyan kötelezettség, mint etetni vagy itatni. A degunak pedig nem adunk gyümölcsöt és tejet sem. Tehát a táp is tuti, hogy nem megfelelő. Ennek így nem sok értelme van. Vagy normálisan vagy sehogy. A facebookon az ilovedegu csoportban megtalálsz minden infót, ha jól akarod csinálni. De orvoshoz ne fogja elvinni helyetted senki. :( Csak rád számíthat.
2017. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!