Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek lesz bármi baja...

A hörcsögnek lesz bármi baja a viasztól?

Figyelt kérdés

Láttam a múltkor online egy spatulákból készült kis doboz-szerűséget és azt el szeretném készíteni.

Nincs itthon állatbarát ragasztó, így gondoltam egy gyertya olvadt viaszát használom, de sehol se írják, hogy ez ártalmas-e.



2017. júl. 13. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne használj vigaszt, bele is halhat, ha megeszi! Ráadásul a viasz nem ragasztó, könnyebben széteshet tőle a spatulákból csinált mászóka. Csináld bármilyen ragasztóval, az a lényeg, hogy a ragasztó ne folyjon ki a spatulák közül, tehát ne tudja megrágni.

20N

2017. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én minden spatula cuccát ragasztópisztollyal csinálom. Vágd le a kilógó ragasztót és tökéletes. De arra vigyázz hogy: vagy kiférjen a lába két spatula között biztonságosan, vagy halál pontosan és stabilan ragaszd őket egymás mellé, mert nem jó állatorvoshoz menni törött hörilábbal
2017. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ragasztópisztolyozok, semmi probléma nem volt még belőle, csak arra figyelj, hogy ne közvetlenül egymás mellé ragaszd a spatulákat, ahol tudsz hagyj ki 1-2 cm helyet mert előfordult már nem egyszer, hogy a lábaikkal beleakadtak.
2017. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!