Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 120X50cm hely egy hörcsögnek...

120X50cm hely egy hörcsögnek sok lenne?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy ekkora akváriumot a dzsungáriai törpehörcsögnek. Szerintetek túl nagy lenne?

(a kötözködőknek, nem lenne benne víz, terráriumként használnám,annyi különbség,hogy vastagabb az üvegvastagság,nehezebb)

Még az is érdekelne,hogy hogyan tudnék emeletet tenni be? Valamilyen fából gondoltam,de a kivitelezésre nincs ötletem


2017. jan. 12. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emeletet nem tudom, viszont egyáltalán nem sok neki. Sőt, a hörcsögöt is ki kell engedni, remélem nem úgy tervezed, hogy egész életében abban fogod tartani!
2017. jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy túl nagy hely :)

Örülök hogy ekkorát tervezel neki :)

2017. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Takarítani nem lesz egyszerű. Túl nagy hely nem létezik. Imádni fogja! Neten sokféle emelet lehetőséget kinézhetsz. A teteje legyen lefedve erős ráccsal, mert nagyon rafkósak, ami a szökést illeti.
2017. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz takarítani, nekem is ekkorában van. Nagyon fog örülni neki. Höriknek nincs olyan, hogy túl nagy hely.

Emeletnek egy sima falap jó, aminek falécből lábakat csinálsz, azon állva máris emelet.

2017. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1# Sajnos nem tudnám sokat kiengedni,mivel macskák vannak a házban.

Ennek tudatában már kicsi a hely?

A többi választ köszönöm, megfogadom őket.

2017. jan. 13. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi #1-es!


Kérdező:

Kézmosás után (mert leginkább a szaglásukkal tájékozódnak) két Naponta elég 20 percre. Addig a macsekok nem fognak bele halni ha egy picit egy másik helyisében lesznek. Akkor legyen a kezedben mert ez is erősíti a kapcsolatot köztetek. Én el szoktam keríteni egy höri biztos helyet és kiengedem 1 órára. Az elkerített rés kb. 3 m2 alapterületű és tele van pakolva mindenféle dolgokkal. Ezt ált. Hétvégén szoktam Felügyelet mellett.


Aranyos kis kandorok :)


De a hörcsög ilyen szempontból nagyon rugalmas. Volt hogy egészségügyi okok miatt egy hónapig nem vehettem ki. Persze az etetés és az itatás el volt intézve de ezen kívül semmi. Egy hónap után nagyon várt engem,izgatott volt,kicsit többet foglalkoztam vele aznap. De semmi extra.

2017. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!