Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 napja vettünk egy csincsillá...

Visy Aniko kérdése:

2 napja vettünk egy csincsillát de erre nem készültünk fel amit müvel minden éjjel. Fogaival ugy rázza a ketrecet hogy semmit nem alszunk miotta megvan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Enged ki nappal többet, este meg takard le a ketrecét.
2017. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet? Nem tartunk egyedül csincsillát, unatkozni fog és egyéb bajai lesznek. Inkább vidd vissza, hátha visszaveszik. Ott jobb helye van.
2017. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek óriási nagy csincsilla ketrecük van, tele búvóhelyekkel, játékokkal, lécekkel amin ugrálhatnak. Ha pedig otthon vannak mindig ki vannak engedve a csincsillák. Le kell őket fárasztani és akkor az este nagy részében aludni fognak.
2017. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok azt elfelejtettem, de írták is előttem, hogy párban kell őket tartani.
2017. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 csincsillát eleve nem szabad tartani, mert társas lények. Hatalmas helyre van szükségük.
2017. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne támadjatok már rá! Lehet van másik csincsillája csak most vettek egy másikat.

Amúgy kedves kérdező. Eleve éjszakai állatok, így érthető ha este csinálja. Tegyél be nekik fát, hogy azt rágják. Van amelyik csincsilla hozzászokik a gazdája életritmusához de valamelyik nem.

2017. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!