Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghal a hörim micsinjak?

Meghal a hörim micsinjak?

Figyelt kérdés

Szal már meghalt szegény, 2,5 éves volt és vhogy úgy történhetett, h kerekezett, és 1szercsak nem bírta, kiborult belőle(szal magatehetetlenül) és beleakadt a lába kerékbe, ami aztán eltörött...

már meghalt szegény micsinjak vele?kukába nem akartam dobni, gondoltam eltemetem...Vmi 5let?


2010. máj. 22. 20:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*meghalt
2010. máj. 22. 20:30
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom,h melyik kerületben laksz,viszont Kispesten van egy "kiserdő",mi mindig ott temetjük el. =(
2010. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
mondd hol lax? valami olyan helyre kell ami nem forgalmas, mondjuk egy erdőbe, egy megjelölt fa mellé. és részvétem:(
2010. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
54%
Én az enyémnek vettem egy fa "dobozt", ami tök olyanvolt mint egy koporsó, mert huzogatós teteje volt, lefestettem feketére, rá festettem még egy piros keresztet is, írtam egy szöveget(külön papírra), csináltam egy keresztet fából, arra ráraktam a szöveget, és eltemettem egy kis erdőbe a bokor aljába. (Barátokkal..:D így legalább nem volt olyan fájdalmas) Most biztos hülyének nézel, de ezvan. xD
2010. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ezért nem kellene soha hörcsög,2 év után meghal,aztán csakszomorkodsz. Jobb a kutya vagy cica. Egyébként el tudom képzelni milyen rossz,egy állatot nagyon meg lehet szeretni:( Szerintem is olyan helyre vidd,ahol nem járnak sokan.
2010. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én a hörimet a kertünk hátsó részébe temettem,koporsó nélkül,de szerintem vegyél egy höriknek gyártott kis koporsót.

Részvétem:(

2010. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Jól tetted, hogy nem dobtad ki, mert mégiscsak egy hörcsög aki 2,5 évig melletted volt... Szerintem is temetsd el egy megjelölt helyre. Ha javaslom ne a házatok közelébe mert lehet, hogy ez nevettséges, de rosszat fogsz álmodni!! :S
2010. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%

20:37

ez itt nem a viccelődés helye szerintem ne ikszdézz meg lol meg kettőspontnagydézzél.

szerintem ez nem vicces.

2010. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Minél mélyebbre próbáld eltemetni szegénykét! :((( nagyon nagyon sajnálom! :'(((
2010. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vok, ezt azért írtam h nehogy kiássa egy kutya mondjuk...
2010. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!