Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg lehet nézni a nyuszi...

Meg lehet nézni a nyuszi fészkében levő kisnyulakat hányan vannak?

Figyelt kérdés

Szeretném már megtudni hányan vannak a picik meg hogy mindegyik rendben van-e de apukám azt mondja ne nyuljak a fészekhez mert kinyirja az anyanyul a kicsiket.

Egyszer mégis bekukkantottan gyorsan és nem tudtam eldonteni hogy a kisnyul alszik vagy elpusztult.Hason volt és a fészek legalján a ketrec alján feküdt. Széna se volt alatta.

De apukám azt mondta hogy az anyanyul kiteszi az elpusztult kicsiket a fészekből.Ez mennyire igaz?

Most 4 naposak.

És az anya első ellése.


2017. aug. 9. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
#9 nagymamám is húsnyulat tart,(persze neki is van szíve, kisöcsém nagyon megszerette az egyik fekete-fehér zoknis picit úgyhogy ha a jelenlegi anya nyulak már nem lesznek ő lesz a következő generáció apja :) ) és igen, ő is mondta hogy be kell nézni, volt olyan alom első szülő mamánál hogy 2 nyuszi maradt csak meg, ha benthagyja a halott kölyköt a többinek is baja lesz,
2017. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem akarok bunkó lenni, de hány éves vagy? Csak mert a helyesírásodból ítélve nem lehetsz felnőtt.

Ami a tenyésztést illeti, ez nem úgy megy, hogy "van egy lány nyuszim , akartam hogy kölykei legyenek,és hát szereztem egy baknyulat és kész a kisnyúl". Sajnos, ha ennyit nem tudsz, nem kéne ezt még erőltetni, főleg úgy, hogy ez rengeteg felelősséggel jár. Én sem vagyok felnőtt, de naponta nézem át tenyésztők oldalait, ha gondom van a nyulaimmal írok Nekik, hogy mi van, nem a gyakorira kics.szek egy kérdést! És hidd el, nem megbántani akarlak, de legalább 6-7 év tapasztalat kellene (neked, ha már nem is tanulsz bejegyzett tenyésztőktől) ahhoz, hogy ezt bevállald.

Azt ajánlom, hogy ezt gondold át, és máskor ne vágj bele ebbe, amíg olyan alapvető dolgokat nem tudsz, hogy 4 napos kisnyúlhoz be merj-e nyúlni, vagy ne.

Sok szerencsét, kicsit nézz utána, de NE a gyakorin!

2017. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Teljesen igaz amit apukád mond.
2018. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!