Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol szereti a ti höritek a...

Hol szereti a ti höritek a simogatást?

Figyelt kérdés

kicsit furán hangzik a kérdés ,de ezt azért kérdezem ,mert 2 napja van egy dzsungáriai törpe hörim (hím).Már a tenyészetben is nagyon jól megvolt a kezemben . igaz amikor haza vittem nem tudtam kézbe venni ,de lenyalta a kezemről a tejfölt ,és néha belém csípet ,de ezt csak ismerkedésből csinálta. Van amikor berakom a kezem és azt koveti. Szóval első perctől jól elvoltunk ,de valahogy hogyha a hátát simizen elfut ,viszont ha az orrától a fülégig simogatom ,nem fut el


Nektek hol szeretik a legjobban a simit?



2017. aug. 15. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Sok hörim volt az évtizedek folyamán, de egyik sem szerette a simogatást.
2017. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk 3van.Az egyik szereti ha a feje van simogatva másik ha a hasát a harmadik nem szereti de viszont ha fújjuk az arcát imádja.:)
2017. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon cukik lehetnek :D . Mar en is rajottem hogy az oldalat szeteti ha simogatom (a pofizacskoja mellett) :)

Varom a tovabbi valaszokat :D

2017. aug. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!