Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Denevér be tud jönni a redőnyh...

Denevér be tud jönni a redőnyházon keresztül is ha van szúnyogháló?

Figyelt kérdés
Csipogó és kaparó hangokat hallottam az ablaktól és errefelé sok a denevér. Szerintem a redőnytokba már beköltöztek mert hallom ahogy nekiütődnek a fémnek. Ezzel nem is lenne baj de ez a csipogás meg a kaparás kikészít! A redőnytokon keresztül be tudnak jönni a lakásba ha le van húzva a szúnyogháló?
2017. aug. 18. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van szúnyogháló és levan engedve, vagy fixen áll az ablakon akkor nem tudnak bemenni, máskülönben simán.
2017. aug. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Le van engedve, de fent nem marad egy kis rés ahol beférnek? Ha biztos nem tud bejönni akkor megnyugodtam és odamegyek becsukni az ablakot hátha úgy nem hallatszik annyira. Csak nem szeretném ha odamennék aztán önvédelemből rámugorna :D Tudom hogy nem bánt én se akarom bántani de idegesít hogy ottvan.
2017. aug. 18. 03:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a macskám az első koppanásra odarohant azóta ott fekszik :D Ha bejönne a denevér akkor levadászná?
2017. aug. 18. 03:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém elkapta a lakásban röptében, aztán kiterítette a zsákmányt elém.
2017. aug. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet rés ablak és szháló között sehol sem, máskülönben mi értelme volna ? Ha volna rés akkor a szúnyog is berepülne.

Macska elkapná a denevért valszeg, de jobb nem kísérletezni, lehet veszett(ek). Inkább kérjetek segítséget szakembertől, aki elűzi onnan őket.

2017. aug. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!