Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jót tehet egy elég ideges...

Jót tehet egy elég ideges természetű tengerimalacnak a terhesség?

Figyelt kérdés
eléggé ideges természetű sajnos :S nem engedi magát simogatni, szabály szerűen kergetni kell ha kiengedem. a másik malacom nem ilyen ezért se értem hogy ő miért ilyen :( már lassan 1 éves lesz, és szeretném még most lefialtatni hogy később is lehessen. Lehet abban reménykednem hogy jó hatással lesz rá a kicsik? és igazi anya lesz? nyugodt stb? vagy mi lesz? meg még annyi,hogy másnál is ilyen sokat viaskodnak az azonos nemű malacai mint nállam? mert állandóan berregnek. támadni nem támadják egymást de mindig berregnek és ez eléggé idegesítő egy idő után.mit tegyek?
2010. máj. 25. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
az állatok a vemhesség és a szülés után kifejezetten idegesek, harapósak szoktak lenni. ha amúgy is az, akkor én nem mennék a közelébe a helyedbe, amíg még nagyn kicsik a kölykök. :D
2010. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem két lehetséges dolog van. az egyik, hogy jó hatással vannak rá és tényleg kicsit megenyhül, a másik viszont pont az ellenkezője, hogy foggal körömmel fogja védeni a kicsinyeit is, szóval csak reménykedni lehet.:) de egy próbát megér..:)
2010. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát mindenféleképpen leszeretném fialtatni, de nemtudom egyszerűen hogy mit tegyek vele.mindennap kiveszem próbálom simogatni de csak menekül előlem.pedig semmi félni valója nincsen.nekem a türelmem meg fogytán van. már lassan 8 hónapja nállam van és semmi eredményt nem értem el nála.
2010. máj. 25. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nemrég hoztam el egy 9 hónapos teljesen elvadult kislány malacot a fiú malackám mellé!Vele nem foglalkoztak,nem simogatták csak úgy volt!

Neki jót tett az anyaság,már eltűri hogy simogassuk,nem kap frászt ha hozzá érünk és a kezünkből is elfogadja az ételt!Annyira nem lett szelíd mint a fiú,talán soha nem is lesz de szerintem rengeteget változott pozitív irányba!:)

2010. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az nagyon jó lenne ha az enyém is megváltozna :D jó irányba :) ezt örömmel olvastam
2010. máj. 25. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:
ha már lassan 1 éves, már kockázatos az ellés nem? amúgy ha vad, anyaként is vad lesz.
2010. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 év után még nincs egy éves max 10 lehet pont jó időben
2010. máj. 25. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden állatnak jót tesz az anyaság,talán megnyugtatja majd őt:)

Egy próbát mindenképp megér:D

2010. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyaként nem volt vad,nagyon aranyosan viselkedett!:) Jó anya volt a féltése csak annyiban nyilvánult meg,hogy amikor oda mentünk hozzájuk mindig behívta maga alá a piciket! 4 napja lettek elválasztva a kölykök és tegnap megfürdettem!Kicsit tiltakozott de nem volt vészes!Mint feljebb már írtam ő nagyon félős volt,elszaladt a kezünk elől nem lehetett hozzáérni sem mert akkor meg lelapult és hangosan sírt!:( én úgy vettem észre,hogy látta nem bántjuk a picinyeit jobban megbízik bennünk!


13:26-os voltam

2010. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) hát akkor megpróbálom :) drukkoljatok ^^
2010. máj. 25. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!