Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítene? Van egy nőstény...

Segítene? Van egy nőstény degum aki egyszer kiszökött azóta van hogy rá jön egy olyan hogy szinte tépi a ketrecet a fogával és hárfázik a rácsokon.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni hozzá még egy nőstényt hogy ne unatkozzon. utána abba hagyná a "ketrecrongálást"?
2017. aug. 27. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nem biztos, lehet hogy nem tudok őket összeszoktatni. amúgy a ketrecpengetést a deguk 90%-a csinálja, nekem is csinálták...vagy megszokod, vagy eladod őket.
2017. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ö nem csak pengeti hanem a fogával tépí
2017. aug. 27. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem normális a ketrec pengetése. A deguknál ezt tartási hiba okozza: kicsi ketrec, társhiány, magos táp. Az viszont okos gondolat, hogy azonos nemű társban gondolkozol. A deguk társas állatok, egyedül nem tarthatók. Olvass utána a tartásának: [link] A csoportban is szívesen látunk és segítünk.
2017. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia. hoztam hozzá egy nőstényt de nem nagyon jönnek ki egymással,és azt figyeltem meg hogy mostanában Moky (ketrec rángatós) hajnalban kezdi el rángatni vagy reggel 8 előtt ilyenkor kiszoktam vinni a másik szobába egy székre ahol kinyitom neki a kis ablakot és akkor ott nem tépi a rácsokat. de mi lesz télen? ha kinyitom az ablakot megfagy szegénykém.
2017. okt. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!