Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha két csincsillám lesz, nem...

Ha két csincsillám lesz, nem fognak "kiközösíteni" engem?

Figyelt kérdés

Úgyértem...

Mikor DEGU-m volt, akkor kezdtem el az új sulit, ahol buszozni kellett, és mivel féltem, hogy kevesebb időm lesz, ezért vettem Neki egy fiatal társat...

Vicces volt(:

Tanítgatta, megmutatta, hogy működik a mókuskerék, hol van az itató... Ezt jó volt nézni. De ugyan annyi időm volt rájuk, és egyszerűen kiközösítettek...


Hiába vettem ki őket játszani, ültem a kedvenc gyümölcsükkel a kezemben, ezek rám se bagóztak...

Táncoltak, bírkóztak, bújócskáztak...

És ezzel semmi bajom nem volt, mert aranyosak voltak, DE...


Mikor csak Picúrka volt meg, akkor ő odajött, bebújt a pulcsimba, kijött a dekoltázsomnál és puszilgatott, stb, stb...


A csincsillákkal is ez lesz?


2010. máj. 26. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
yes;)
2010. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

xD


Köszi a kommentet...

Úgylátom megint lehetek a mindig próbálkozó hülye gazdi, aki jó lesz, ha kell egy kis nasi(:

2010. máj. 26. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég csak egy csincsilla :) szerintem sokkal jobb egy kis állatkával foglalkozni. de, ez csak az én véleményem.
2010. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintme először próbáld meg így, hátha nem unatkozik egyedül.

Az állatok elvannak nyugisan. Nekem is meg se mozdultak amíg suliban voltam, a madarak, a teknősök, a kutyák és a macskák is konkrétan reggel leültem valahová aztán egész nap feküdtek maguknak délutánig. Kérdeztem szüleimet mindig, hogy mi volt mondták, hogy semmi azóta ugyanúgy vannak csoda ha egyszer előjöttek enni/inni. :)))

Szóval az állatok mások ők képesek simán nyugiban lenni pár órán keresztül és nem unatkoznak.


Ha ennyire kötődsz az állataidhoz (ami érthető) akkor először csak maradjon a mostani kisállatod és ne vegyél mellé másikat. Majd pár hónap múlva meglátod hogyan viseli, és eldöntöd, hogy mi legyen.


Természetesen ha időd engedi foglalkozz vele sokat.

2010. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez érdekes szemszögböl való meglátás!

Mivel az állatnak nincs hozzáillö partnere a közelben, de utál egyedül lenni, igy persze elkezd barátkozni az emberrel. Amint viszont kap egy fajából származó társat, a helyzet megváltozik.

Az én Matyi degum is kapott egy menyasszonykát, mégis el tudtam fogadni, hogy már nem én vagyok a "szerelme". Sokszor lettek kölykök, példás családi életet éltek, de azért rám is maradt idejük, nem felejtettek el. Söt, a mama nagyon hálás volt nekem,teljesen hozzámszelidült amiért megmentettem s jobb életkörülményeket kapott általam.

A helyzet a csincsilláddal ugyanez lesz, ha veszel neki társat!

El kellene döntened, hogy


1.)egészséges életet akarsz-e biztositani neki, s közben kicsit lemondassz az egoista szeretetmániáról s kivülröl szemléled a boldogságukat


2.)azt akarod, hogy várjon téged amikor hazajössz, csak téged szeressen, s nem gondolsz bele egyéb dolgokba, csak, hogy te legyél boldog öáltala.


***Amúgy neki mindegy, ö nem gondolkodik ezeken abszolút.***

2010. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen...


Megszoktam, hogy az állataim mind nagyon bírnak engem, és szeretik ha simogatom, őket, vagy csak szeretnek az ölemben fetrengeni, tornázni...^^


Megpróbálkozunk kettővel(:

2010. máj. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!