Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom 6 éves, még...

A tengerimalacom 6 éves, még mennyi ideje van a halálig?

Figyelt kérdés
már 4x ellet háromszor 3 kölyköt és egyszer ötöt.kicsit el van hízva mert jó sora van, és amikor kiveszem a ketrecéből (ketten vannak a ketrecben) állandóan visít ás rugdalózikpedig régebben ezt nem tette!már nagyon aggódom érte!!kérlek sok választ adjatok!!
2010. máj. 26. 17:16
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válasz küldőjének mert megbeszéltem velük megmutattam ezeket és anyukám úgy döntött maradhatnak csak apukám nem nagyon kedveli az állatokat de azt mondtam neki hogy egy malac max 6 évig él és úgy megengette mert az egyik malacim már 6 éves a másik mégcsak 4!
2010. máj. 29. 07:53
 22/28 A kérdező kommentje:
SÜRGŐŐŐS! ugye tudjátok milyen a fának a gyantája? mert ha igen akkor olyat kakilt az ölembe!(csak nem volt annyira ragadós! aki nem tudja milyen a fának a gyantája akkor ugy is mondhatjuk hogy olyan volt mint az a nagyobb folyékonyabb takony
2010. jún. 26. 12:45
 23/28 anonim ***** válasza:

Szia!

valószínű, hogy hasmenése van! Olvasd el ezt: [link]

Szerintem figyelgesd, és ha újra csak ilyet kakil, akkor vidd el állatorvoshoz, ő biztosat tud mondani, és lehet, hogy meg tudja gyógyítani. ha nem csak az az egyszeri eset volt, akkor mihamarább vidd dokihoz! Jobbulást neki!

Szerintem ezt írhatnád új kérdésbe, úgy lehet, hogy több válaszod érkezik majd.

Egyébként azért én is magírom: hivatalosan 5-7 évig élnek, de nagyon gyakori a 8-10 év, és de, elélhetnek akár 12 évig-és inkább ez a 12 év, nem pedig a 9 év megy csodaszámba...

2010. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
a hugomnak volt egy malaca ami 11 és fél éves korában döglött meg
2010. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

13:04-es vok, utolsó: nem megdöglött, meghalt, esetleg elpusztult. Akit szeretünk, meghal, nem pedig megdöglik, bocs, de nem tudtam elmenni mellette szó nélkül!

Kérddező: hogy döntöttél, elviszed dokihoz?

2010. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Persze! anyut addig nyagattam! már úton van :).
2010. jún. 26. 17:18
 27/28 anonim ***** válasza:
még v 6x6 év XD
2010. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Gratu a gíneapigednek, szép kor!
2010. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!