Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzhetném meg anyukáma...

Hogyan győzhetném meg anyukámat arról, hogy két hörcsög mellé kapjak egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálam a sok lécci bejött!:)

Igaz a lányom 1 héten át könyörgött mire bele mentem!

Ígérd meg neki, hogy rendszeresen takarítod akkor tuti, hogy bele megy! Én is belementem azóta is takarítsa szó nélkül az állatkáit!:)

2010. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát ha már van 2 hörcsög, akk nem hiszem,h. sok vizet zavarna még egy tengerimalac.

amúgy egy ketrecben akarod őket tartani? mert az nem biztos,h. jó.

2010. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem!Dehogy!Külön!
2010. máj. 26. 19:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon köszi a válaszokat.Megmutatom anyukámnak.Hátha beleegyezik...na mindegy kösz!
2010. máj. 26. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:

-"Anyu léci had kapjak egy tengerimalacot ahol elfér 2 höri ott egy tenegrimaélac is naaa léci mindig takaritom etetem itatom foglalkozom vele légyszives anyu kérlek "


=))))

2010. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Azért ez nem igy van. A tengerimalac társas lény, minimum kettőt kell belőle tartani mert különben boldogtalan lesz nem fogja jól érezni magát. És azt ugye senki sem akarhatja. És elég nagy hely kell neki, min. 100x50 cm ketrec. Nem mint az aranyhörcsögnek. Szerintem mondj le róla, van két hörcsögöd legyen elég annyi ővelük is sokat kell foglalkozni nem érdemes a nyakadba venni még egy ekkora igényességű állatot, sok gondot okoz. Ha beteg lesz állatorvos kell neki és azt egyedül gyerekként nem tudod elintézni, ha a szüleid nem állnak melléd. Ne tarts malacot igy, neki teszel jót vele! Egy tengerimalacnak sokban különbözik az aaranyhörcsögtől, teljesen mások az igényei nem lehet őket egy kalap alá venni. Komoly felfogású ember nem tart egy malacot, mert párban érzik jól magukat egyedül csak szenved. Hidd el, tapasztaltam ahogy azt is mekkora felelősség mekkora költség idő és energiaráforditás. Én gyerekeknek nem ajánlanám. Akármilyen kedves meg aranyos a kinézete, szakszerü tartásához és ápolásához érteni kell mert másképp szenved szegény ezért nem való akárkinek. De ha nem hiszel nekem a net tele van vele, leellenőrizheted. MINIMUM PÁRBAN KELL TARTANI. EGY MALAC NEM MALAC.
2010. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat meg fogom kapni!
2010. máj. 27. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy malac is malac. Pl. ha egy hímet vásárolsz, az nyerő. Ha veszel mellé még egy hímet, összekapnak, ha meg egy nőstényt, akkor jön a bébiproject. Nem kell észlénynek lenni, hogy erre rájöjjön valaki, és attól, hogy nagy bötűvel írod, még nem lesz igazad, ráadásul a modik törölhetik a hozzászólást, sőt le is pontoznak... És ezt nem a horoszkópomban olvastam! ;) Egyébként örülj, lett egy cocád!
2010. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm a választ és a megértést.Na meg persze mindenkinek!Meg is kaptam 2010.05.29.-én az öt hetes gyönyörű hím malackámat.Tegnap együtt néztük a tévét.:)
2010. máj. 30. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó! Te nagyon nem vagy képbe. Nekem 3 hím malackám él a legnagyobb összhangban együtt! Soha nem verekedtek még. Az tehát hülyeség, hogy nem jönnek ki.

Az viszont igaz, hogy 1 malac nem malac. Nem érzik jól magukat. Aki kicsit is szereti az állatát és jót akar neki az nem tartja egyedül mert szüksége van a fajtársaira, egyedül unatkozik csak ül és bambul maga elé nem játszik, nem popcornozik hanem unalmában el is pusztulhat. Ha ketten vannak sokkal mókásabbak, több mindent megesznek sokkal jobb a közérzetük, vidámat és viccesek. Imádom őket. Amig az enyém egyedül volt állandóan csak ült egy helybe és búskomor volt. Aztán mikor vettem mellé mlég 2 fiúcskát hirtelen megélénkült vicces játszik ugrál "beszélget" és már le se lehet lőni. :) Ha egy pillanatra is elválasztom a társaitól nagyon sír. Tengerimalacot egyedül tartani állatkínzás ez nem csak az én véleményem.

2010. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!