Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet tanítani egy...

Hogyan lehet tanítani egy csincsillát, és hogy lehet szobatisztaságra tanítani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A rágcsálóknak nem túl fejlett az agyuk, nem nagyon fogod tudni tanítani.
2010. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát szobatisztaságra nem fogod tudni megtanítani. :D de általában egy helyre pisil. a bogyóit meg potyogtatja, mint a nyúl.


egy csinigazdi

2010. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a bogyói elpotyogtatásáról nem fogod tudni leszoktatni.

Az enyémet arra sikerült megtanítanom hogy hallgasson a nevére. Mindig mikor kimondtam a nevét kapott a kezemből valami finomságot. Amikor kiengedtem is hagytam hadd szaladgáljon aztán ha véletlenül odajött hozzám akkor mondogattam a nevét neki meg kapott vmi finomságot. De olyankor sohasem próbáltam meg elkapni vagy megfogni. Mikor már 1 éve volt nálam a lakás bármely pontjáról odaugrált hozzám ha hallotta hogy szólongatom(ami hozzáteszem nagyban lehetővé tette hogy kiengedjem mert nem kellett félnem hogy elbújik valahol én meg kereshetem)

2010. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

bogyózásról azért nem lehet leszoktatni, mivel nem tudja szabályozni az ürülék visszatartását. Tehát az akaratlanul jönni fog.

Nekem egy 4 éves Black Velvet fiú csincsillám van, olyan alapdolgokat tud, hogy ha az mondom neki hogy Gyere, akkor jön.

Akaratos, önfejű állatok. :D ha valami rosszat tesz, hümmögök neki, az jelezve hogy :Nem! , tehát olyan hanglejtéssel, mire megáll, mereven néz, 5 másodpercig, majd megint rosszalkodni kezd(cipő rágcsálás). Értik, meg tudják hogy mit akarunk, ha sokszor mondogatjuk fürdés előtt pl hogy "Füri?" mint fürdést jelző szó. de nincs beléjük kódolva hogy hallgassanak az emberre. Ellenben a kutyákkal. macskákkal. :)

2011. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!