Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S A malacom szült 1...

S. O. S A malacom szült 1 kölyköt és félig kint van egy másik. Nem tudja megszülni de közben eszik is. Mi van vele? Ez normális? SEGÍTSÉG

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 13:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben elkezdtem kihúzni. Nem nagyon jött, de talán egy kicsit. De megszülte. Most eszi róla a burkot, úgy látszik, jól vannak! de mi lehetett? Szorítsatok!
2010. máj. 29. 13:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú! Ilyet sem láttam még! Már négyszer szült az anya, de ezek most nagyon életrevalóak. Vagyis mindig azok voltak, de pár perce születtek, de már füvet esznek és futkároznak. De az ugye nem baj, hogy nagyon-nagyon koszos az almuk? Mert már nem tudtunk venni almot és a régi elfogyott. Szerintem csak hétfőn tudunk szerezni, de lehet, hogy megpróbálok valahonnan máshonnan, mert falun lakok és nem tudunk máskor bemenni.
2010. máj. 29. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint tengeri malac? :)))

Gratulálok! :p


Szerintem nem baj az alom, 1-2 napig semmiképp, ne zargasd őket!

2010. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy.
2010. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ügyes vagy! és gratulálok
2010. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!