Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális dolog, hogy kudarckén...

Normális dolog, hogy kudarcként éltem meg, hogy nem tudtam természetes uton megszülni első gyermekemet?

Figyelt kérdés
17 órát vajudtam, de gyengült a szivhang és császár lett a vége.Lassan 3hónapja volt,de még mindig nem vagyok tul rajta,pedig itt van a gyönyörü egészséges babám. Imádom.
2010. márc. 4. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is 3hónapja szültem...és császárral!Nagyon el voltam kenődva hogy még egy gyereket sem tudtam rendesen megszülni!Pedíg nagyon akartam......de sajnos nem rajtam múlt!
2010. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képpen ne éld meg kudarcként, inkább örülj, hogy egészségesen megszületett a babád. És aki dirrekt császárral akarja szülni a gyerekét? Légy nagyon boldog és felejtsd el ezt a kudarcoskodást:)
2010. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
visszakérdezek, jó? ha legyengült a szívhang és az orvosok ott töprengenek fölötted , a baba meg veszélyben van, akkor érdemes megvárni a hüvelyi szülést, hogy netalántalán egy falfehér csecsemőt segítsenek világra, oxigénhiányos állapotban (késői felsírással); utána meg lehet belőle pl.hipotónia, értelmi- testi fogyatékosság...ugye nem lenne jó? szerintem sem. A császárral kerülték ezt el.
2010. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 1000* császár minthogy egy értelmi sérült-nyomorék, gyereket a legrosszabb ha halva született volna.

Ezen gondolkodj el.

2010. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt mondhatom, hogy én is így jártam. Gyengült a szívhang, és az orvosok ott vitatkoztak fölöttem. Fel-le vették az infúziót, hogy mi legyen, eztán végül hagyták megszülni rendesen. Mikor kibújt épphogy megmutatták és vitték is az intenzívre. Azt a kétségbeesést, amit akkor átéltem, azt nem kívánom senkinek. Inkább lett volna császár. Hidd el, jobb így.
2010. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
12:35: azt elfelejtettem írni, hogy egészséges lett a kicsim, de soha nem kockáztatnék ilyet. Ha a következővel ilyen helyzetbe kerülök, akkor követelni fogom a császárt.
2010. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igaza van mindenkinek, hogy ez igy volt a legjobb és ezt én is tudom,de amikor eszembe jut akkor a sirás fog el. Sajnálom, hogy nem láthattam amikor megszületett még ugy maszatosan ..meg minden... De azt is tudom,hogy ebben a helyzetben ez volt a legjobb ami történhetett. Csak szerettem volna tudni, hogy más is volt/van igy, vagy csak én vagyok rosszul összerakva.
2010. márc. 4. 12:50
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

A másodikat szüleheted még természetesen! Vigasztaljon a tudat!


Egyébként nem vagy rosszul összerakva, én is parázok, hogy esetleg a második szülésem császárba torkollik, mert annyira újra akarom élni még egyszer a szülés csodáját a'la natur!


Éljenek a pozitív gondolatok! :)

2010. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
12:35-ös nek: örülök, hogy egészséges lett a babád, és igazad van legközelebb kérd, hogy császározzanak és ne várjanak. Én kb 10perc alatt kerültem be a mütöbe azután,hogy a szivhang esett. Az én véleményemre senki sem volt kiváncsi.Nem mintha tiltakoztam volna.
2010. márc. 4. 13:10
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Teljesen megértelek, ugyanezen átmentem én is. Nem egyszerű. A kisfiam nemsokára 1 éves lesz, de néha még mindig a sírás kerülget, ha belegondolok, mi lett volna, ha...Ha esetleg van kedved, nyugodtan írj privit.

2010. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!