Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tenerimalacom kb kettőkor...

A tenerimalacom kb kettőkor szült (ma) és az apa malac folyton párzik vele?! (lent)

Figyelt kérdés
Kimentem a szobából és amikor visszamentem vmi fehér trutyi volt ott. Össze volt állva, nemtom mi volt az. Azt sem, hogy melyik malactól. De mi lehetett az? Nem akarom elkülöníteni az apamalacot, nem is lenne nagyon hol hely neki.
2010. máj. 29. 16:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A fehér trutyi a malacoknál volt! Mi lehetett az? SEGÍTSÉG!!! Ugye az nem vmi baj?
2010. máj. 29. 16:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Öhm, hány éves vagy?
2010. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miért?

Am 14, de most én itt aggódok, úgyhogy lennétek szívesek a kérdésre válaszolni?

2010. máj. 29. 16:45
 4/12 anonim válasza:
:DDD
2010. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elkapott a röhögőgörcs xD

Az előző meg még tetézi xD

2010. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

14 évesen már értened kellene akkor, hogy mi volt az...

Egyébként röviden és tömören, amikor a tengerimalacok párzanak, a hím egy "dugót" helyez el a nőstény hüvelyében, ami azonnal megalvad. Ez azért van, hogy a spermák bentmaradjanak a nőstényben és könnyebben megtermékenyüljenek. És aztán ez a dugó kb. 1 nap múlva magától kiesik. Ezt láttad te. Ennyi. Semmi baja nem lesz tőle senkinek, de jó lenne ha elvennéd a hím tengerimalacot a nősténytől és a piciktől, mert nem egészséges, hogy együtt vannak. Nekünk egy 2x1 méteres terráriumban voltak együtt, de gondolom neked nincs ekkora.

2010. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De kb 2 perc után esett ki és nem 1 nap múlva.
2010. máj. 29. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg úgy. A lényegen nem változtat. Lehet tegnap is párzottak, csak nem láttad.
2010. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy "balesetek" történjenek el kell különíteni a hímet.

baleset: az apa megöli a kölyköket, az anya a kölyköket védve megharapdálja az apát.

2010. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 hónap múlva megint lesznek kicsik,rakd külön a fiúkat és lányokat
2010. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!