Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyusziti vagy görényt tartsak?

Nyusziti vagy görényt tartsak?

Figyelt kérdés

Melyik lenne az ideálisabb nekem?Saját tapasztalat érdekel!

Már sok kisemlőssel volt dolgom,volt 3nyulam ,2 tengerimalacom,7hörcsögöm.

Én panelbe élek,a szüleimmel.

Nagyon kitartóan szerettem volna kutyát de anya nem engedte,úgy hogy lemondtam róla.És ezért szeretnék egy kisemlőst .

Görényem még nem volt.

A nyuszik aranyosak meg minden de a görény az okosabb.Most nem az anyagiakról van szó,azt a zseppénzemből állnám.

12/L


2017. okt. 28. 10:47
 1/5 anonim válasza:
Én görényt semmi képen se ajánlom, mert egyrészt nagyon büdösek , másrészt elég harapósak is , de igen az megvan bennük, hogy okosak.tengerimalacokat én is szeretem , csak velük az a baj , hogy éjjel is add ki hangokat , ami nem igazán szerencsés, mikor pihen az ember .hörcsögöt annyira nem ismerem. Nyúl az meg leg inkább kinti állat.
2017. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A nyuszi tisztább,és nem büdös, úgyhogy szerintem nyuszit vegyél.
2017. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérlek, írjatok még hülyeségeket, hogy a görény büdös... NEM AZ! Esetleg csak akkor, ha nem takarítod. Egy nyúl is ugyanúgy tud büdös lenni!


Hogy volt ennyi állatod ennyi idősen? Mennyi ideig éltek? Mennyi zsebpénzed van? Nem olcsó egyik sem, ha tenyészetből akarod venni, márpedig remélem, hogy onnan akarod és nem a legközelebbi állatboltból.


Én mindkettőt tartok, de most még csak nyulat javaslok.

2017. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyuszitit
2017. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Görényt kitakaritod , másnapra ugyan olyan rohadt büdös. Én tudom , mert nekünk volt.
2017. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!