Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hungarocellt evett a nyulam,...

Hungarocellt evett a nyulam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lerágta a falról a felső réteget, alatta a hungarocellbe is belekezdett. Kinti nyuszi, csak most vettem észre... Orvos?
2017. okt. 28. 11:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Evett egy kis szénát, ivott is egy keveset. Még nem bogyózott vagy pisilt azóta. Kicsit mintha furán feküdt volna a ketrecben, de szokott ilyet (mint egy kacsa). Nem látok rajta semmit
2017. okt. 28. 11:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.
2017. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Itass vele nitrohígítót, az oldja a hungarocellt... :-D


NEHOGY KOMOLYAN VEDD!!!


Ne aggódj, semmi baja nem lesz. A nyulaknak szükségük van a rágcsálásra, mindent megrágnak, amit lehet. Még a hungarocellt is, de szerencsére az nem oldódik a gyomorsavban, nem lesz a nyuszinak semmi baja. simán átvándorol a bélcsatornáján, és majd kijön.

2017. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam :) ne már, pedig már hoztam is a hígítót a garázsból. Azt szokta kapni jutalomitalként :P
2017. okt. 28. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A jutalomhigító nem jó, így is elég szapora, attól meg pláne az lesz.


Sajnos nincs mit tenni, innentől már csak duracell nyuszival lehet pároztatni... ;-)

2017. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A PlayBoy nyuszit jobban bírja
2017. okt. 28. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
A pléh boy? :D A guminyuszi már smafu neki? :D Csak a pléh felel meg számára? ;)
2017. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé válogatós 😏
2017. okt. 28. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!