Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szőrös a nyúlbogyó. Orvos?

Szőrös a nyúlbogyó. Orvos?

Figyelt kérdés
Nagyon vedlik, fésülgetem, szőroldót és a szokásosnál több szénát is kap, viszont ma szőrös bogyókat találtam. Nem ilyen láncos, hanem a külsejére vannak a szőrcsomók rátapadva. Szerintetek baj van? Kép kell?
2017. nov. 3. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kép jó lenne, mert nehéz elképzelni.

De a leírásod alapján nekem az ugrott be, hogy az a szőr már az után került rá, hogy kijött a bogyó a nyusziból :)

Szőroldót és a fésülést nyomjad, az létfontosságú.

Viszont a szokásosnál több szénát nem értem... Annak MINDIG korlátlanul kell előtte lennie!

2017. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2017. nov. 3. 16:10
 3/7 A kérdező kommentje:
A szénát úgy értem, hogy járkálok utána vele, több helyre is kirakom, nem csak a ketrecbe (egész nap szabadon van, de bemehet, mert nyitva van), stb
2017. nov. 3. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szőr már utólag tapadt rá.

Viszont elég brutál, ha így vedlik. Hosszú szőrű nyuszi?

Egy furminátorba érdemes lenne befektetni, ha eddig nem azzal fésülted. Sokkal hatékonyabb, mint bármilyen más fésű!

2017. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, rendes házinyuszi. Eddig sima kisállatoknak való fésűvel szedegettem. Gondoltam a Furminátorra én is, de azt hallottam, felsértheti a bőrét :(
2017. nov. 3. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mennyire friss kaki? Mert egy pár nap alatt a kutyapiszok is így néz ki, penészes lesz, vagy mi. De a kutyából effektíve nem így jön ki.
2017. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huhha, jó kérdés. Szerintem 2-3 napos lehet
2017. nov. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!