Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a nyuszimat?

Figyelt kérdés
A nyuszim szobatiszta volt, vagyis a ketrecében volt egy hely, ahova átugrott és oda bogyózott. Nyáron született 3 kis nyuszi és őket oda ágyazta be, ott nevelgette őket...igen, ott ahova bogyózott (biztos a meleg miatt...). A kis nyuszik felnőttek, már el is különítettem őket nyár végén, viszont Szürike nem akar visszaszokni a jól bevált kis helyére, hanem odabogyózik, ahol alszik, eszik, játszik. Már próbáltam azt is - ahogy eredetileg odaszoktattam - hogy a pisis forgácsot és a bogyóit odatettem ebbe a kis mellékhelyiségbe, de nem használ ez sem, ugyanúgy kint végzi a dolgát. Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan tudnám visszaszoktatni? Mert így eléggé megy a forgács is meg a fogkoptatóját is "belemártogatja", amúgy meg csak azt a kis helyet kellett takarítanom. Köszönöm előre is a segítséget!

2011. nov. 20. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleve egészségtelen ha csak a kakás részt takarítod. Egyébként meg a nyuszi etetőjének az odébb költöztetését próbáltad?
2011. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom arrébb tenni az etetőjét...Persze, hogy a játszós részt is szoktam, de kéthetente, nem hetente, mint a bogyózós részt. Szóval visszaszoktatás...
2011. nov. 21. 08:18
 3/4 Nikike123 ***** válasza:

figyelj !

a hörcsögömmel ugyanez az eset.passz.bocsi.

2011. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gond, azért ha rájöttél, hogy hogy szoktasd vissza, írd meg! Köszi! :D
2011. dec. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!