Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy nyúlbogyó...

Mitől lehet, hogy nyúlbogyó szerű a székletem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
pl ha nem eszel gyümölcsöt akkor lehet
2010. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés rostot és folyadékot fogyasztasz.
2010. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez extrém székrekedés. nem eszel elég rostot, nem iszol elég folyadékot. valószínűleg agyonfeldolgozott kajákon, könnyen emészthető ételeken élsz (fehérkenyér, krumpli stb.). vannak székrekedést fokozó ételek (krumpli, csoki)- ezeket most nagy ívben kerülnöd kellene, és rostos kajákat enni sok folyadékkal EGYÜTT fogyasztva.
2010. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy időben ilyen, volt hogy vékony csíkban jött ki, és közben pokoli fájdalmaim voltak. Sokáig nem derült ki, mitől van olyan görcsöm, hogy sikítottam, de aztán nagy nehezen kiderült, hogy petefészekcisztám lett. Nem mondta orvos, de arra gondolok, hogy a ciszta összenyomta a beleimet és azért jött ki vékony csíkban, mert szűk volt a hely. Legalábbis amikor a ciszta és a görcsök elmúltak, a székletem is normálissá vált.
2010. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

szerintem a táplálkozás a ludas..

2010. ápr. 27. 20:36
 6/6 anonim válasza:
lehet hogy nyúllá fogsz változni :OOOOOO
2012. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!