Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek lehetséges az,...

Szerintetek lehetséges az, hogy most nagyon vágyom egy hörcsögre de késöbb meg fogom unni? Ha igen akkor mitöl függ?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg másnál látod, csak játszol vele vagy képeket, videókat nézegetsz, addig csak a jó oldalát látod. De amikor majd rendszeresen a kakis almot kell pucolni, amikor éjjel mászkál, zörög és felébredsz rá, vagy amikor foglalkozni kell majd vele, de épp aznap nincs kedved, mégis meg kell csinálni... Magyarán amikor a kevésbé aranyos oldalát is nap, mint nap tapasztalni fogod, akkor fog kiderülni, hogy mennyire is gondoltad komolyan.
2017. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a kérdés felmerül, akkor még ne legyen hörcsögöd.
2017. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt aggályom a hörcsögtartással kapcsolatban, mert hogy milyen kapcsolat lehet köztetek, azt úgyis csak akkor tudod meg, ha már lesz egy. Én úgy voltam vele, hogy sokat olvastam róla, úgy gondoltam, tetszeni fog, és elhatároztam, hogy mivel sajnos úgysem hosszú élettartamú állat, hogy ha nem is "jönne be" nekem a hörcsögtartás, arra a pár évre akkor is rendes élőhelyet és életet biztosítok neki. De már első naptól kezdve nagyon bejött, és azóta már több hörcsögöm is volt:)
2017. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyrészben én is úgy vagyok, mint a 2. válaszoló.
2017. nov. 13. 06:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kolumbán Zsolt!

Ha felmerül benned ez a kérdés, még ne vegyél állatot.

2017. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés anyukámnak vakarja az oldalát.Én viszonz nem gondolom, hogy megunnám.
2017. nov. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!