Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet együt tartani 2 degu-t...

Lehet együt tartani 2 degu-t és 2 tengeri malacot?

Figyelt kérdés
Marmint nyílván nem egy ketrecbe. Csak napközben mikor kiengedem öket. ( a tengeri malacok jól kijönnek a nyuszimmal)
2017. nov. 15. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Tengeri malacot és nyulat is tilos egy helyre kiengedni. Ahogy degut és malacot is. Valamint degut és nyulat is.
2017. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet!
2017. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokat utána olvastam! Meg kérdeztem sok nyul tartót (és a fele aszztmondta ha jól kijönnek akkor lehet nyulal tartani! És az enyémek imádják a nyuszit és a nyuszi is öket)
2017. nov. 15. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondták, hogy imádják egymást...? Tenyésztőket kérdeztél meg? Sok a hozzá nem értő ember, és a hülyeségekkel teli weboldalak.
2017. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért ne engedjem öket egybe ha szeretik egymást? Ha csak az egyik vann kinnt oda megy a másikhoz hogy engedjem ki....
2017. nov. 15. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a sz@rért kérdezed, ha úgyis csak a magad igazát hajtogatod?!
2017. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Imana válasza:
Vannak kivételek.Látunk képeket videókat is és nagyon cukik.Nem ajánlott,mert más a habitus és az sem jó ha beleesznek a másik kajájába ha a ketrec nyitva van.Ha meg nincs nyitva akkor a cocik nem tudnak szabadon visszamenni ha akarnak. Felügyelet mellett el tudnám képzelni,de csak azért mert cukik és kíváncsiak egymásra?Inkább külön-külön foglalkozz velük,mert az hosszabb távon jobb nekik.
2017. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen én is láttam tengerimalacot akinek 2 patkány volt a gazdája, ritkán de működik.

A baj az hogy a nyuszi sokkal nagyobb így akkor is kárt tud tenni a malackában ha nem akarja.

2017. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!