Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degu szelídítés lépésről lépésre?

Degu szelídítés lépésről lépésre?

Figyelt kérdés

Sosem tartottam még degut, szóval még nagyon kezdő vagyok. Kaptam pár jó tanácsot, illetve utána olvastam de szinte mindenhol ugyanazok szerepelnek. Próbálkozom a kézhez szoktatáshoz, de nem tudom hogyan kell, mi a jó?

Már elértem azt hogy nem fél ha benyúlok, bele is mászik a kezembe és közben szaglászik de mikor kiemelném, leugrik. Illetve mikor kiengedem a szobában, úgy fut mintha kergetnék, ilyenkor tőlem is fél (úgy látom), mindenhova oda pisil, és kakil. Amikor vissza tenném a ketrecbe, nem jön kézhez, vagy kajához, szóval kész macska-egér harc mire vissza tudom tenni.

Tippek mit tegyek? Lehet csak több idő míg rendesen hozzám szokik? 1 hete van nálam, 2 hónapos.

Illetve írták, hogy szeretik az ilyen hengereket, WC papír gurigát is lehet betenni hozzá. Hát az enyém csak szétrágta...

Köszi a válaszokat!



2017. nov. 14. 00:31
 1/1 anonim válasza:
2018. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!