Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér egér társas lény?

Fehér egér társas lény?

Figyelt kérdés
Holnap venni szeretnék egy kisegeret magamnak, anyáék az egérbe mentek csak bele már van egy dzsungáriai törpehörim. Olvastam hogy az egerek társaslények, de anyámék nem hiszem hogy belemennek két egérbe... nagy állatkínzás lenne az egérnek az egyedüllét?

2017. dec. 17. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem vegyél egeret. Ha ennyit se tudsz róluk, képzelem, milyen lesz a helyük, meg hogyan etetnéd őket. És ezt minden bántás nélkül írom. Először szépen mindent tanulj meg róluk. És majd utána lehet állatot vásárolni. Egyébként igen, társas állatok. Azonos nemű kis csoportokban jó nekik. Ha anyud csak egyet enged, NE VEGYÉL EGYET SEM, mert neki az úgy csak kínzás. Inkább foglalkozz minél többet a hörivel, vegyél neki nagyobb helyet, több felszerelést, stb.
2017. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Igen és nagy kínzás lenne neki. #1: Gondolom te se atomfizikusként jöttél a világra, legalább ő kérdez.

Ezt az oldalt olvasd el: [link]

2017. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszi a válaszod, minden bántás nélkül írom, hogy te valószínűleg az az arrogáns okoskodó idegesítő emberi egyed lehetsz aki mindenki agyára megy.. De azért köszi! Tudtam hogy az egerek társas lények, csak arra voltam kíváncsi hogy mennyire szar nekik egyedül. De egyébként ma vettem 2 nőstényt, anyámék beleegyeztek, szóval így minden okés.
2017. dec. 18. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:

"minden bántás nélkül írom, hogy te valószínűleg az az arrogáns okoskodó idegesítő emberi egyed lehetsz aki mindenki agyára megy"

Minden bántás nélkül írom hogy nagyon hülye lehetsz ha szerinted ez nem bántó. Ugye hogy ez is az volt.

2017. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!