Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér egér? Többi lent

Fehér egér? Többi lent

Figyelt kérdés

Na szóval szeretnék venni fehér egereket egy nyúl ketrecbe lennének mi kell a tartásukhoz mit esznek stb mindent tudni szeretnék


1.mit esznek? (szénát esznek mert vannak nyulaim van egy csomó széna)

2.társas állatok szóval több kell vagy nem?

3.hány évig élnek?

4.az úgy jó ha van egy nyúlketrec és raknék bele forgácsolás meg pár bújós és tálakat?

5. Állatkereskedésből hoznék honnan tudom hogy esetleg meik beteg? én a legtiatalabbakat akarom hogy, sokáig velem legyenek.

6.tanithatók?vagyis kézhez szoktathatók?

Nem terjesztenek betegséget ugye?


Nagyon szépen meg köszöném ha valaki leírás ezeket és adna pár tippet tanácsot.



2017. dec. 4. 19:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy próbálok kifogástalan 1 db vemhes lányt és 2 3 kicsit ami mind lány megtartását a többit meg vissza adnám és akkor azokat kézheztudnám szoktatni és tudom hogy nem egy beteges egerek
2017. dec. 4. 20:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magokat, zolseget, gyumolcsot eszik. 2 evnel nem nagyon el tovabb. Szeret koloniaban elni. Szo nelkul kimaszik a nyulketrec racsai kozott. Nem tejeszt betegseget, kezhez szokik, nem bant.
2017. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem nagyok a rácsok majd rakok valamit hogy ne mászonak ki és az úgy jó lenne ahogy leirtam hogy egy vemhes hozok haza
2017. dec. 4. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó az a baj hogy én nyárra tervezem
2017. dec. 4. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Kereskedésben minden állat beteg a beltenyészet miatt... Az külön csodás, hogy vemheset akarsz hozni. Ne vegyél részt szaporításban! Az kínzás! Ráadásul ha a kereskedésben lesz vemhes az egér, esélyes, hogy a testvérétől. Tehát a kicsik egytől-egyig betegek lesznek.
2017. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nyúlketrecet nem tudod úgy megcsinálni, hogy ne jöjjenek ki, kivéve talán, ha veszel 1-2mm-es dróthálót, és az egész ketrecet beborítod vele. Főleg, ha lesznek kicsik, másfél centis (!!!) rácsközön simán kimásznak. Az meg, hogy odateszel valamit... mire gondoltál? kartonlapot átrágják, falapot is megkezdik, műanyagot is, illetve pár centinként dróttal oda kéne rögzítened, mert addig piszkálják, míg mögé másznak - jó esetben kimegy, rossz esetben ott pusztul el.

Szóval, a nyúlketrec, az nemigen lesz jó nekik.

2017. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát még bírom úgy csinálni hogy ne menjen ki viszont én mindenképpen úgy, akarom hogy itt megszüntetése nálam és 2 3 kicsit megtartok.
2017. dec. 5. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!