Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyógyszerek vannak...

Milyen gyógyszerek vannak tengerimalacnak atka ellen és hol lehet megvenni?

Figyelt kérdés

Két fél éves nőstény malacom van. Ma vettem észre apró icike picike fehér atkát a malacom szőrében. Gonodol, hogy atka lehet mert mozgott. A szőrük szép sima és fényes. Nem vakaróznak sokat és nem sebesek. Reméle, ez azt jelenti, hogy még az elején lehetünk. De természetessn szeretném őket egészségesnek tudni. Olvastam, hogy injekciót adnak ilyenkor nekik. Nem picik még hozzá? Más gyógyszer vagy valami himtőpor féle nincs? Vagy valamilyen csepp? Hol tudom ezeket beszerezni? A ketrec sűrűbb takarítása és extra adag C-vitaminon kívül mit kell még ilyenkor tenmi?

Előre is köszönöm a válszat mindenkinek!



2017. dec. 25. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz őket mi kaptunk ilyen fül mögé való cseppet atkára.
2017. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 27. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én malimnak is voltak atkái. Először csak kócosodott az orránál. Elvittük dokihoz, megvizsgálta, cseppentett rá valami 2000 Ft is löttyöt,(5alkalommal mentünk) aztán már teljesen jól van

Remélem tudtam segíteni.

Ui.:A doki tudja majd hogy mit kell cseppenteni. Általában nagyon jó fejek az orvosok.

Vovok8

2017. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!