Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Cukormókus tartásában jártasak...

Cukormókus tartásában jártasak! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég állatbolond vagyok, szerencsémre gyerek korom óta támogatva vagyok ebben az "életformában".

Voltak már deguim, patkányaim, jelenleg egy albérletben élek párommal és a haverjával, 2 közepes testű kutyával, egy macskával és egy gekkóval.

Most szeretnék venni a közeljövőben egy vagy két cukormókust. Utána olvastam több portálon, hogy hogy érdemes tartani őket, de kiváncsi lennék a személyes tapasztalataitokra. Azt semmiképp nem szeretném, hogy szenvedjenek a gondozásom alatt ezért szeretném jól megfontolni, hogy belevágjak-e a tartásukba.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 28. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre ne legyen cukormókusod.

Nagy nyugalmat, sok csendet igénylő állatkák, de tessék:

[link]

2017. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Cukormókusom még nincs, de csokinyuszim van. Hűvös helyen tartom, melegben olvadni kezd. Kutyám van még, tőle elzárom, mert hajlamos felzabálni. A macskák nem bántják.
2017. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!