Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egerek szaporítása?

Egerek szaporítása?

Figyelt kérdés
Szaporítani szeretném az egereimet, ezért az egyik nőstényem betettem a hímhez. Viszont ahogy közeledik a hím, a lány visít és menekül. Ez mért van? Így nem mertem bent hagyni a fiúnál.

2018. jan. 5. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne csináld akkor
2018. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi célból szeretnéd szaporítani?
2018. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged összezárnának egy kanos négerrel, aki órákon keresztül többször meg..., te is visítanál.
2018. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom épp nem ivarzik a nőstény.
2018. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? Mindkettő ivarérett?

Gondolom épp annyira első alkalom lenne az egérnek is, mint neked.


Először tájékozódj, olvass el pár szakkönyvet vagy hiteles(!) weboldalt az egerekről, ne vágj bele 0 tudással.

2018. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szeretnek 1 sajat almot, ezert akarom. termeszetesen kesobb kulon lenne a 2 nem. honnan tudom hogy mikor ivarerett a nosteny?
2018. jan. 9. 14:39
 7/9 A kérdező kommentje:

bocsanat *ivarzik.

mar mindketto ivarerett

2018. jan. 9. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezz meg egy tenyésztőt.
2018. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Van elég össze-vissza szaporított állat a földön, 0 tapasztalattal és a már meglévő egereid genetikai hátterének ismerete nélkül miért akarsz szaporítani? Ha szeretnél még pár egeret inkább olvass utána a felelős állattartásnak és akár mentőalapítványoktól is hozhatsz haza egeret.
2018. jan. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!