Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi szaporítása?

Törpenyuszi szaporítása?

Figyelt kérdés

Van egy nőstény törpe rex nyuszink. Szeretnénk még egyet és a tenyésztőnél akitől vásároltuk lehetőségünk lenne egy hím törpe rex nyuszival bepároztatni. Egy kölyköt megtartanánk a többit pedig idővel visszavinnénk a tenyésztőhöz ahol aztán eladnák a gazdiknak. A probléma az hogy a nyuszink októberben 4 éves lesz és még sosem voltak kicsinyei. Késő ilyenkor elkezdeni vagy ez nem korhoz kötött?

A válaszokat előre is köszönöm :)


2017. febr. 20. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az hogy szaporítani nem kéne.. 0 hozzáértés.
2017. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már régesrég késő! Nem is értem, a tenyésztő ezt nem mondta? Az első ellésnek egy éves kor körül meg kell lennie, utána már összecsontosodik a medence, és nem tudja világra hozni a kicsiket. Ennyi idős nyúl konkrétan bele fog halni a szülésbe.
2017. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor a nyuszink marad szólóban

2017. febr. 20. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

NE maradjon szólóban a nyuszid.Társas állat,jó ötlet,hogy vinni akarsz mellé még egyet.

DE vagy lányt vigyél mellé,vagy ivartalan hímet.

4 évesen egyébként már tényleg nem lehet fialnia, jó hogy utána kérdeztél.

2017. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Azt hiszem elkezdek nézelődni melyik tenyészetben lesznek elvihető kisnyuszik a közeljövőben. Már úgyis régóta szerettem volna mégegyet :)
2017. febr. 20. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki,hogy megfogadod a tanácsokat.:) Ritka az ilyen.
2017. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most én nagyon szeretlek kérdező hogy tényleg meg tudtak győzni téged, sokszor jön olyan válasz hogy "de én jobban értek ám hozzá hülyék vagyto kszuper vérvonala van az álaltkereskedéses nyulamnak ÉN mindent jobban tudok" a nyuszidnak jó élete lesz egy társ mellett, az nem baj hogyha nem tudsz mindent ha mersz kérdezni és megfogadod a tanácsot :)
2017. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ó hát köszönöm :D
2017. febr. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!