Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a törpenyuszimnak?

Mi baja lehet a törpenyuszimnak?

Figyelt kérdés
Ma délután fél három körül semmi baja nem volt. Megsimiztem stb. olyan volt mint mindig. Ma este 7 körül engedtük ki. Kijött, lekuporodott a földre. Próbáltam megsimizni, de elugrott fél méterrel odébb aztán ott gubbasztott. Olyan kedvtelennek, bágyadtnak tűnik. Viszont a két gubbasztás között folyton vakarózik a szájával. Nagyon gyanús, mivel nem szokott ennyit. Enni az elmúlt 24 órában tuti hogy evett, és szintúgy bogyózott is. Az elmúlt 1-2 hétben a szokásosnál többet ivott, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

2018. jan. 10. 20:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére iszik, szóval azzal nincs gond. Viszont ezt a tápot higítani kell, és azt ugye fecskendővel beadni. Na az borzalmas. Amíg fogjuk nem nyeli le. Ficánkol. Egyszerűen borzalmas. A szőre csupa táp. Beleszáradt, de letörölni nem engedi mert elfut... És ezt még pár napig adni kell neki. Van valami jó módszer, hogy egyszerűbben be lehessen neki adni? Most úgy csináltuk, hogy egyikünk lábán rajta volt törölközőbe betekerve. A másikunk letakarta a szemét. A harmadik ember meg adta a szájába. De ígyis szinte lehetetlen...
2018. jan. 11. 19:33
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sajnos ilyen, be kell nyomni a szájába gyorsan.


Nekem szerencsém volt, mikor az egyik nyuszimnak volt bélleállása, az első 2 napon sokat birkóztunk vele, mire a szájába nyomtuk, aztán elkezdett neki ízleni, a végén már fecskendő helyett kiskanálról nyalogatta le. :)

2018. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!