Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékokat csináltatok...

Milyen játékokat csináltatok a Törpehöriteknek?

Figyelt kérdés

Van egy Dzsungáriai törpehörim még kicsi. Arra lennék kíváncsi,hogy milyen házilag csinált játékokat tudtok\ vagy készítettetek a hörinek?

(Nekem nagyon szereti a házát mert fölül van egy lyuk rajta és ott mindig kimászik, elég vicces amikor beesik a ház mögé,de szerencsére ki tud jönni. Na meg ott a mókuskerék azzal is jól elvan. WC papír gurigát is tettem be neki, azt kezdi szétrágni. + most készülök hörcsög gömböt venni neki)

Ezeken kívül mit lehet még venni vagy készíteni ?

Köszi a válaszokat !


2010. jún. 6. 14:31
 1/4 anonim válasza:
Nekem van 2 Dzsungáliai törpehörim, és azoknak WC papír gurigából szoktam csinálni kis alagutakat. Vannak ijen csőkiegészítők azokkal is jól elvannak. Szerintem ojat is vehetsz neki. A gömböt nem ajállom mert nekem volt egy Dzsungáliai hörim még régebben, és annak szétvágta a lábát,letört a körme és abba halt meg. ;( bocsi hogy ijen sokat írtam. :) Jó szórakozást,és hosszú életet kívánok a höridnek.
2010. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fatönköket szoktam betenni nekik teljesen megvadulnak az izgalomtól mikor új rágcsálnivaló érkezik a házhoz, illetve lehet kapni kisállatkerbe szárított füvet ugyanolyan zacskóba mint forgácsot. Annak elég jó tartása van tehát amikor berakom nem nyomkodom le hanem csak beszórom és az ugye megtölti a terráriumot.Persze alatta tudnak lélegezni. Na akkor aztán olyan buzgó munkába fognak hogy csak na!1-2 óra alatt szétrágják pici darabokra hogy leüljön a terrárium aljára és utána nagyon elégedetten pihengetnek rajta.
2010. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló, köszi a tippet akkor nem veszek neki gömböt.

sajnálom a höridet! :(

majd szétnézek az állatosboltban, ha arra járok.

Második válaszoló, neked is köszi a kommentet, majd megnézem a füvet is.

2010. jún. 6. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtad a wc papír gurigát... A konyhai papírtörlőnek hosszabb a gurigája, lehet, hogy azzal is jól eljátszana. Esetleg egy megfelelő méretű papírdobozból készíthetsz neki játékot, pl. lyukakat vágsz bele, vagy ugyanezt fából is meg tudod csinálni, ha ügyesebb vagy.

2010. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!