Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudodm feldolgozni. ti...

Nem tudodm feldolgozni. ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

malackám (a testvéremé) meghalt és a testvérem a halála reggelén sírt ketőt aztán oda ment anyuhoz és azt mondta: kaphatok új malacot? olyan szívtelen ! meg azért is sírok mert az enyém nem eszik és egy hete csak a sarokban ül és hintázik , előre hátra előre hátra előre hátra....

és megígértem a a testvérem malacának valamit amit nem tartottam be ! és most már nem tudom megcsinálni! és még a tavasz , a meleget sem lát hatta utoljára!


2011. márc. 11. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Nyugi már, az csak egy tengerimalac.
2011. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
okos vagy
2011. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
lol
2011. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Ez legyen a legnagyobb veszteséged az életben.
2011. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A válasz megírásának időpontja: ma 13:48: nekem nem csak egy tengeri malac!
2011. márc. 11. 13:52
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Én már túléltem 4 hozzátartozóm halálát,valamint háziállatokét is.Úgyhogy ha én itt ülök akkor te is túléled majd a tengerimalacod elvesztését.Úgy gondolom...
2011. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

valaki/valami elvesztése fájdalommal jár

a feldolgozáshoz idő kell

az is természetes- (valami igéret nem betartása)

hogy egy kicsit magát hibáztatja az ember, pedig ez általában nem igaz

elmúlik, megvígasztalódsz majd lassan

2011. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az életben valóban kapsz ennél sokkal nagyobb pofonokat is, de ha az ember elveszít akár egy ilyen pici lényt is, akiért felelősséggel tartozik, az nagyon meg tudja viselni.

Én a kiscicámat kellett hogy elaltassam novemberben. Neki is ígértem, hogy életében egyszer láthat havat.. de nem úgy alakult.

Sok rokonom, ismerősöm halt meg körülöttem eddig, de ők nem voltak a gondjaimra bízva. Ezért ez más volt..

Úgyhogy tudom, mit érzel.

Fel a fejjel! A kisállatok sokkal rövidebb ideig élnek, mint mi.. és sokkal sérülékenyebbek is. Sajnos ez az élet rendje. Te megtettél érte mindent, ami tudtál. És igen, lehetne egy másik malacod, aki ugyan nem ugyanaz, de így esélyt adhatnál neki is egy boldog életre..

2011. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Csak nem arról van szó hogy már a sajátodat is előre siratod, mert ez az étvágytalanság nem igazán jó jel!

Inkább a macskákat, kutyákat ajánlom! A többiek jönnek-mennek, amúgy is nagyon rövid ideig élnének. Sajnálom.

2011. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
6%
a meleget szerintem soha nem is "lát hatta" :DDD ASD?asd?aSd?asdasd?asd?
2011. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!