Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér van a házunkban. Hogy...

Egér van a házunkban. Hogy lehet elfogni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 17:43
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
amivel kizavartam őket: konzerves dobozba(sokat!)macskapisis almot a feltételezett helyre vagy helyiségbe. lakott helyre nem jó mert büdös, én a garázsban használom.(ha nincs macskád kérjél pisis almot, úgyis kidobják), többször frissíteni!, és szerintem hatásos.
2018. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Élve elfogáshoz kell egy literes dunsztosüveg és egy fél héjas dió. Tedd az üveget egy deszkára (ami nagyobb, mint az üveg szája. Csak arra kell, hogy fel tudd emelni, ha megfogta az egeret.)

Kis ügyeskedéssel peckeld fel az üveg száját a fél dióval. A fél oldala nézzen befelé, így az egér kénytelen alámenni, ha hozzá akar férni a dió beléhez. Ahogy ki akarja enni a belét, kilöki a diót, és az üveg lecsapódik. Sok egeret fogtam így. Nem azért fogtam élve, mert nem akartam megölni az egeret, hanem mert sok béka, cickány is van felénk, és azokat nem akartam megölni. Még olyan is előfordult, hogy cinkét fogott.

Nem várom meg, amíg az egér bejön a lakásba, a házat szoktam körberakni ősszel, és egészen a fagyokig élesítve vannak a csapdák.

2018. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
nekem is van egy, nem látom, hogy hol, és úgy vettem észre, hogy a macska nagyon izgatott volt!!! de csak érdekelte, amúgy nem csinál vele semmit. a múlt héten is volt egy, azt kiraktam, ezt most nem látom...
2018. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
az enyémet a macsek megoldotta, megölte, és odahelyezte az ágyamra (ajándéknak :)
2018. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!