Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám elfogni a...

Hogyan tudnám elfogni a patkányomat? 1 Éve a konyhában él!

Figyelt kérdés

Komolyan mondom nektek én már mindent próbáltam de nem megy :( Nem hittem hogy épp egy patkány fog rajtam kifogni..Ezeket próbáltam már:

-Élvefogó (Nem ment bele)

-Csalogatás (Egy cérnára kötöttem uborkát de nem jött ki érte)

-Szimpla kifutás és elkapás


és még számtalan elfogási módszert próbáltam de egyszerűen nemtudom elfogni.

MEGÖLNI NEM AKAROM!


2011. jún. 20. 00:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
rakj altatót vagy nyugtatót a kajájába
2011. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyszer csak éhen döglik ha nem raksz ki neki kaját
2011. jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De rakok,persze hogy rakok mert nem akarom hogy meghaljon..Olyan szép kis patkány.De az elsőnek nagyon köszönöm.Ki fogom próbálni!
2011. jún. 20. 01:11
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Patkányméreg egyből eltűntetné. Ha meg annyira szereted, tartsd meg. :D
2011. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
NEM akarom megölni.És igen meg szeretném tartani de úgy hogy egy ketrecben van és nem kint a konyhában!
2011. jún. 20. 01:22
 6/15 anonim ***** válasza:
kajak 1 éve kint rohangál?:DDDDDDD
2011. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 linkids válasza:
szerintem kicsit éheztesd ki, aztán rakj neki egy kis kaját nem messze a búvóhelyétől, szerezz kisebbméretű műanyag kocka alakú akármit, rakd alá a kaját, támaszk ki vmivel, támasztóra madzagot, bújj el h jól lásd, és amikor odamegy enni, akkor gyorsan rántsd ki a pöcköt a műanyag izéke alól, és akkor megvan. Nekem 2 évig a padláson élt a macskám, így fogtuk el :)
2011. jún. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :)

Rakj ki egy magas akváriumot egy szék mellé, és bele kajákat. Hátha beleugrik és nem tud majd kiugrani.

2011. jún. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Vree ***** válasza:
Nekünk a csapóajtós típusú egércsapdával már kétszer sikerült egeret fognunk (ezzel: [link] de patkány nem tudom belemenne e.
2011. jún. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az altató elég fura lenne, megenéé a kaját, elmenne valahova, elbújna, ott elaludna, de akkor sem tudnák hol van, csak hogy alszik! Legegyszerűbb ha csinálsz vagy veszel egy csapdát neki, beleraksz egy tálba kaját((előtte éheztesd ki)) és amikor belemegy akkor elkapja a csapda!
2011. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!